Home ПРО технології Самі унікальні моделі фотоапаратів (5 фото)

Самі унікальні моделі фотоапаратів (5 фото)

0
Самі унікальні моделі фотоапаратів (5 фото)

Фотоапарат – техніка, яка є сьогодні практично у кожної людини. Якщо це не окремий пристрій, то воно хоч би входить в конструкцію смартфона або планшета. Практично всі люди користуються цими пристроями, причому щодня. Виробники постійно випускають оновлену модель.
Купити фотоапарат в ek.ru стало простіше всього – на-всього на всього треба зайти на сайт і замовити потрібну наймоднішу і технологічну модель. Здивувати чим-небудь покупця стає все важче. Тим не менш, деякі компанії все ж здатні вразити уяву своїми незвичайними ідеями.

Leica M Monochrom
Самые уникальные модели фотоаппаратов (5 фото)
Особливістю цієї камери є те, що вона дає можливість знімати виключно чорно-білі знімки. В її конструкції відсутній фільтр Байєра, що відповідає за передачу інформації про колір. Тому 18-мегапіксельний фотоапарат видає лише ч/б зображення, зате вони виходять неймовірно різкими, чистими і з широким діапазоном. Варто відзначити, що він є унікальним, адже в світі більше не існує подібних аналогів.

Spinner 360°
Самые уникальные модели фотоаппаратов (5 фото)
По суті, його єдиним призначенням є панорамні знімки. В останні роки вони викликають у людей невимовний захват, адже вони лише недавно стали популярними. Зробити таку картинку досить складно з технічної точки зору. Але, у випадку з цією камерою все набагато простіше. Досить натиснути на кнопку спуску затвора і, можна вважати, шедевр готовий. Особливістю цієї моделі є те, що її горизонтальний кут захоплення дорівнює 360°, тобто, вона здатна зробити настільки широку панораму, наскільки це взагалі можливо.

Lytro
Самые уникальные модели фотоаппаратов (5 фото)
Всі сучасні фотоапарати оснащуються фокусуванням. Вона досить корисна, але із-за неї в деяких випадках важко зробити знімок за частки секунд. Виробники Lytro вирішили взагалі відмовитися від цієї ідеї, і знайшли зовсім інший підхід. Це пристрій зберігає світлове поле за допомогою мікроскопічних лінз. Воно здатне відслідковувати кожну деталь зображення перед об’єктивом. Особливістю цієї техніки є те, що наводити необхідну фокусування можна вже після того, як була отримана картинка.

GoPro Digital Hero 3
Самые уникальные модели фотоаппаратов (5 фото)
Даний виробник сьогодні користується величезною популярністю, адже його продукція має вологостійкий корпус і ідеально підходить для екстремальних зйомок. Фотографії виходять дуже яскравими, чіткими і якісними. Тим не менш, GoPro продовжують дивувати і відносно недавно випустили Digital Hero 3, камеру, яка чіпляється на руку. Також її можна прикріпити до велосипедного керма, весла човни і т. д.

Liquid Image Explorer
Самые уникальные модели фотоаппаратов (5 фото)
Мабуть, одна з найбільш незвичайних камер, які тільки існують в наші дні. Зовні вона нагадує звичайну маску для підводного плавання, але тільки в її корпус вставлений фотоапарат, що дає можливість знімати фото і відео на глибині до 20 метрів. Працює це чудо техніки не від акумулятора, а від звичайних батарейок.