Самий зручний велосипед (5 фото)

0
157

Любителі велосипедних покатушок часто страждають від втоми в ногах і від болю в спині. А все із-за незручного сидіння. Цю проблему вирішили конструктори нового трицикла. Сидіння настільки зручно, що мало чим відрізняється від комфортного домашнього крісла.

Більшість сучасних велосипедів і мотодельтапланов не може похвалитися зручним посадочним місцем. Як наслідок це призводить до появи у завзятих велосипедистів болів в спині і ногах. Цю проблему не змогли вирішити творці трицикла Trivek. Trivek має кілька оригінальних конструктивних рішень, які вигідно відрізняють його від попередніх моделей.
Самый удобный велосипед (5 фото)

Перша і найбільш очевидна відмінність Trivek від більшості інших моделей полягає в розташуванні місця для сидіння пілота. Крісло встановлено досить високо, що відкриває прекрасний огляд дороги під час їзди. А ще крісло трицикла вельми зручне. Можна сидіти прямо або під невеликим кутом, в позі напівлежачи, що сприяє зняттю зайвого навантаження і напруги з тіла велосипедиста під час їзди.
Самый удобный велосипед (5 фото)

Друге важливе і менш очевидна відмінність – конструкція ланцюгового механізму, за рахунок якого відбувається рух. Як і у випадку з сидінням, він був орієнтований на зняття навантаження з велосипедиста на стільки, наскільки це може дозволити механіка.
Самый удобный велосипед (5 фото)

Управління Trivek здійснюється класичним для мотодельтапланов методом – за допомогою двох важелів, використовуючи які можна маневрувати і гальмувати. Для ефективного гальмування на обох рукоятках встановлені гальмівні важелі. Ручний гідравлічний гальмо зупиняє Trivek на повній швидкості за 1.5 секунди.
Самый удобный велосипед (5 фото)