Секрет вічної молодості, секрети історії?

0
457

Люди, які пропонували різні рецепти довголіття, були завжди. Шумери, будучи любителями фітотерапії, ще понад 5 000 років тому намагалися відшукати рослини, які дарували б вічне життя. Пошук квітки тривалої молодості і життя йшов і в Індії.

У стародавньому Єгипті вважали, що тривалість життя може бути збільшена шляхом регулярного споживання часнику, а фараон Рамзес другий вважав, що в цьому йому допоможе жування тютюну (до речі, останній дожив до 95 років). Зрозуміло, філософський камінь нікому знайти так і не вдалося, але спроб ніхто не припиняв.

Древні ассирійці часто ходили ловити рибу, вважаючи, що час, який вони провели за цим заняттям, не враховується богами при розрахунку всього строку людського життя.

Китайська ж міфологія згадує острова щастя, які зберігають секрет вічного життя. Зрозуміло, китайці робили безліч спроб відшукати їх. Перша експедиція імператора Шихуанді не змогла нічого знайти, а друга так і не повернулася.

Китайські ченці впевнені, що у них є рецепт еліксиру. На початку сімдесятих років група бандитів нібито змогла викрасти одного з таких ченців, сподіваючись дізнатися у нього той самий секретний рецепт, але, незважаючи на тортури, монах не розповів цей секрет.

В різні роки були люди, які прагнули отримати бажане досить кровожерними способами, одні з них приймали ванни з крові невинних дівчат, інші вірили, що молодість можна отримати завдяки кореня мандрагори, яка виросла з насіння вбитого хлопця.
Після того як було відкрито так зване “безсмертне” тварина, що живе на значній глибині в океані, вчені отримали ще один шанс для вивчення проблем старіння. Фахівці в результаті досліджень змогли з’ясувати, що медуза Turritopsis nutricula в певний період починає свій розвиток з початкової стадії. Якщо медуза не відчуває будь-яких негативних впливів ззовні, то цикл її оновлення може бути нескінченним.

Сьогодні будь-який бажаючий може придбати Бади, творці яких запевняють, що вони допоможуть відсунути старість. Але перш ніж зважитися на придбання таких препаратів, потрібно дізнатися про історії тих людей, яким все-таки вдалося помолодшати за різних обставин.

Як не дивно такі люди є: одна з них – мешканка Японії, Сей Сьонагон, якій вдалося стати значно молодше в результаті помилки лікарів. Жінка дуже любила різні косметологічні процедури. На початку дев’яностих років їй помилково ввели дуже велику дозу гормонів, після яких у неї в похилому віці виросли здорові зуби, практично зникли зморшки, сивина!

Зміни відбулися не тільки зовні, але і всередині неї – відновилися сексуальний потяг і дітородна функція. Дуже скоро вона вийшла заміж і народила дитину. Японці, які дізналися про цю історію, спробували повторити її успіх, але застосування цих гормонів більше нікому такого ефекту не дало.

Час – це ворог будь-якої жінки, а в’ялість шкіри і зморшки – це одні з найбільш явних його проявів. Старіння – це природний процес, тим не менш, його цілком можна уповільнити. На сьогоднішній день існує процедура біоревіталізації, яка дозволяє не просто відновити шкіру, але і повернути їй втрачений колір і буквально омолодити. Нескладна процедура знову дозволить вам із задоволенням дивитися на себе в дзеркало – детальніше на http://www.formula-tila.com.ua/lazernaya-biorevitalizatsiya.html.