Що краще — чешки або балетки?

5-30-2018

Для танцювальних гуртків і спортивних секцій чешки або балетки — неодмінний атрибут, особливо якщо маля тільки починає заняття. Вони підходять для хореографії і танців деяких напрямків, гімнастики, ритміки і розминок. Завдяки своїй зручності і невисокої вартості, вони користуються неймовірною популярністю у батьків, тренерів та самих дітей.

Але питання вибору є навіть тут. Що краще — чешки або балетки? Що дитині зручніше, вигідніше з економічної точки зору, має більш високу зносостійкість і безпекою? Давайте розглянемо особливості та чешок, і балеток, щоб Вам простіше було зробити подальший вибір.
Проте перш ніж відправитися в спортивний або дитячий магазин, уточніть, які вимоги пред’являє до дитячого взуття керівник Вашого гуртка. Пропоную купити якісні чешки по доступній ціні на сайті https://podushka.com.ua/ru/cheshki.html

Чешки дитячі та їх особливості

Чешки хороші, в першу чергу, своєю дешевизною, доступністю і великою кількістю кольорів. Вони досить комфортні, але, на жаль, недовговічні: шкіра і замінник шкіри, з якого виготовляється ця взуття, швидко стирається, розтягується і приходить в непридатність. Бажано підбирати чешки із спеціальної прогумованої підошвою: так шанс, що взуття «проживе» довше, збільшується.

Середній термін служби чешок (як і балеток) — 2-3 місяці. У професійних танцях вони використовуються лише як якийсь проміжний варіант перед придбанням повноцінного танцювального взуття.

При купівлі чешок слідкуйте за тим, щоб з них не стирчало ніяких швів, щоб вони ідеально сиділи на дитячій ніжці. Не варто брати їх «на виріст».

Ще один можливий мінус чешок — ненадійність їх фіксації на нозі. Вони тримаються лише за допомогою однієї гумки на підйомі.

чешки для дітей

Дитячі балетки та їх особливості

Ключова відмінність балеток для танців від чешок — наявність у них роздільної підошви, яка дещо подовжує термін експлуатації взуття, та й в принципі зручніше. Вони досить міцно фіксуються на дитячому нозі за допомогою додаткових гумок і ремінців, тому ризик того, що вони злетять, істотно нижче. Верхній їх шар виготовляється, як правило, з ХБ або зі шкіри: ці матеріали «дихають» і вбирають піт.

Балетки теж не зазнають дуже великих або дуже маленьких розмірів — як і чешки, купувати їх «на виріст» неприпустимо. Дитина повинна відчувати себе в спортивному взутті максимально комфортно. Припустимо брати балетки на півсантиметра більше ноги дитини, але це — максимум.

У більшості спортивно-гімнастичних і танцювальних секцій балетки або чешки строго обов’язкові. Вони зручні, прості, недорогі. Віддаючи дитину в гурток, озаботьтесь придбанням дійсно якісного взуття та спортивного одягу — це один з гарантів майбутнього успіху Вашого чада.