що потрібно для футболу

10-13-2018

что нужно для футбола
В першу чергу ви повинні знати, що з себе представляє сучасний футбол, і знати, як навчати дітей. Не з точки зору обивателя, а професіонала. Тренувальна методика повинна відповідати сучасним світовим тенденціям, інакше ви не будете відрізнятися від інших «аматорських» шкіл. Розробку методики довіряйте тільки професіоналам, знайомим з сучасними дослідженнями в області футболу і розуміючим основи дитячої фізіології і психології.
Також хочемо вам порекомендувати Ацтека
Тому ми пішли від жорсткого тиску на дітей і монотонності, зробивши акцент на задоволенні, яке діти отримують від гри. На практиці це означає, що ми намагаємося робити більше дотиків з м’ячем, мінімізувати очікування в черзі, включити до тренування більше різноманітних вправ. До того ж для кожного віку є свої «фішки». Наприклад, дошкільнята відпрацьовують футбольні елементи в ігровій формі, адже діти в цьому віці сприймають світ через фантазію і люблять казки.
Як це ми реалізували? Щоб допомогти нашим франчайзі з підбором тренера, ми проводимо фінальні співбесіди з кандидатами. Крім того, ми очно навчаємо методикою у власній академії в Москві. Тільки так можна підтримувати єдині стандарти якості та не допустити вільних інтерпретацій конспектів.
Основна проблема полягає в тому, що тренер повинен бути не тільки прекрасним професіоналом і мати досвід роботи з дітьми, він повинен володіти хорошими людськими якостями. Адже діти все зчитують. І людина в процесі роботи може проявляти себе по-різному: або як той, з кого хочеться брати приклад, людина починає вести себе не зовсім коректно і тоді потрібно з ним.
У дитячих садках прийнято проводити відкриті заняття два рази в рік. На них ми повинні показати, чого навчили дітей. Це, звичайно, займає багато зусиль і тимчасових витрат, але з іншого боку, я розумію, що це корисно для всіх. Тренери бачать, що вони роблять добру справу, і їх батьки дякують. Багато відзначають відмінну динаміку. І мені це корисно, я бачу, що хлопці дійсно відпрацювали на 5 — вивели дітей на інший якісний рівень.