Що таке американський паракорд

1-6-2020

Что такое американский паракорд
Чесно кажучи, до недавнього часу я не знала, що таке паракорд. Тому – не лякайтеся цього нового для кого – то слова, я Вам все розповім.
Також хочемо вам порекомендувати paracord.in.ua
Паракорд – parachute cord, paracord – це тонкий нейлоновий шнур з осердям, який спочатку застосовувався в якості парашутної стропи. Але пізніше він став застосовуватися в туризмі як троса, як шнура для плетіння темляков, а також для виготовлення браслетів виживання і просто браслетів, ременів та інших виробів. В екстремальних умовах може знадобитися мотузка – наприклад, для будівництва укриття та інших цілей. Так от, браслет виживання – це, здавалося б, декоративний елемент із паракорда, але у разі необхідності він легко расплетается і перетворюється в довгу (від 2 до 5 метрів) міцну мотузку. Про все це та про багато іншого я дізналася від свого чоловіка, який займається виготовленням ножів і темляков до них.
Звичайно, на фото не дуже видно, але на дотик це дуже добре відчутно – американський – пружний, щільний і міцний, а китайський – плоский, м’який і швидко втрачає форму. Вибір величезний, кольори і відтінки – різні, можна знайти на будь-який смак, а також замовити рідкісні забарвлення. – Представлено безліч аксесуарів для паракорда і плетіння – голки (їх важко знайти), різні намистини, фастекси і інша фурнітура для паракорда, а також ножі, сокири, товари для туризму, сумки, рюкзаки, готові вироби з паракорда (якщо Вам лінь плести самостійно). – Адміністрація магазину оперативно відповідає на всі питання, пропонує варіанти потрібного Вам товару. – Посилки відправляються швидко, можна замовити з післяплатою. Також з паракорда можна виготовити симпатичні браслети колірних варіаціях, які вам хочеться.
У ньому використані кольору в цветоой гамі принта на одному з моїх літніх суконь, так що для модниць – відкривається великий простір для фантазії. В процесі плетіння, можна використовувати різні елементи, що зробить виріб ще красивіше.
Рекомендую цей магазин і таке цікаве хобі, як плетіння з паракорда.