Що таке IQOS насправді?

3-28-2020

У повсякденному житті ми можемо не помічати, як нові явища з’являються в суспільстві і стають знаковими. Наприклад, коли запускається якась чергова соціальна мережа, ми думаємо, що вона побуде популярною, наприклад, півроку і кане в лету. А потім ми раптом з подивом помічаємо, як ось уже 10 років користуємося цим сервісом, і він істотно змінив наше життя. Хочемо порекомендувати Аксессуары для IQOS

Коли тільки з’явився IQOS, деякі люди не вникали в суть роботи девайса і думали, що це просто чергове віяння моди, проте після 5 років стало зрозуміло, що це інновація, що ознаменувала собою початок нової ери в області вживання нікотиновмісних продуктів. Рекомендуємо чехол на айкос

Важливо: це не означає зниження ризику на 95%. Використання IQOS не виключає ризики для здоров’я.

  • Середнє зниження рівнів шкідливих речовин (без урахування нікотину) в аерозолі IQOS в порівнянні з димом еталонної сигарети, використовуваної в дослідженні (3r4f)

За 30 секунд до закінчення сеансу пристрій завібрує і сповістить користувача. Потім ковпачок тримача слід підняти, після чого стік легко витягується, а тримач поміщається в зарядний пристрій.

Наукові дослідження IQOS
Для оцінки всіх можливих ризиків, пов’язаних з використанням електронної системи нагрівання IQOS, 430 швейцарських вчених проводили багатоетапні випробування і експерименти. Результати їх роботи говорять про те, що горіння при використанні IQOS не відбувається (експерименти проводилися в безповітряної середовищі, де цей процес протікати в принципі не може).

Висновок
Науковий прогрес зупинити неможливо: вчені не залишають спроб створення ще більш досконалих бездимних продуктів. На даний момент IQOS є вершиною їх досягнень. Пристрій IQOS призначений для повнолітніх користувачів, які поки не готові відмовлятися від вживання нікотину, а також приділяють увагу своєму стилю і хочуть користуватися найбільш якісними гаджетами. Простота і зручність використання, а також увага виробника до клієнтів і їх побажань — ось ті переваги, які вибирають мільйони користувачів IQOS у всьому світі.