Що таке картинг

8-21-2019

Что такое картинг
Де в Києві покататись на картингах.
Також хочемо вам порекомендувати блокбастер картинг
Любите гонку і швидку їзду, але немає прав. Тоді наступна добірка спеціально для Вас. В рамках проекту “Де в Києві” КиевVласть розповість Вам де в столиці можна відчути себе за кермом справжнього гоночного боліда, який однаково доступний для дорослих і дітей.
Ка ртинг — вид спорту і розваги, гонки на картах — найпростіших гоночних автомобілях без кузова. Швидкість карта (клас “Суперкарт”) може досягати 260 км/ год. Це дозволило інженерам спортивної команди “INGUL – KART racing team” створити найбільшу прокатну трасу в Києві. Поєднання довгих прямих, повільних шпильок і швидкісних поворотів гарантує незабутні враження від водіння.
Для нас картинг – спорт, якому варто навчитися. Тому ми створили школу картингу для дітей, що б малеча могла зрозуміти що таке швидкість і як правильно її застосовувати,- розповідає Костянтин, директор картинг – центру,- Підхід до кожного клієнта індивідуальний, тому ми враховуємо всі побажання, які захоче “гонщик”.
Як повідомляється на офіційному сайті, мережа картинг – клубів Сrazy Karting займаються своєю справою вже більше 6 років і роблять ставку на якість. Карти, шоломи та інше обладнання купується безпосередньо у визнаних європейських виробників. Насамперед, варто згадати, звичайно, машини. SODI GT5 – це світова зірка лінійки картів , всесвітньо відомого французького виробника. Для машин у Сrazy Karting Karavan це всього лише третій сезон в експлуатації, тому що вони практично в ідеальному стані. Не підкручені, не перероблені карти дадуть максимально правильний гоночний досвід.
Найвищий рівень сервісу, доступні ціни та незабутні враження – це корпоративи, майстер – класи, змагання, безпечний прокат для дітей віком від 5 років і спеціальний дитячий карт для маленьких гонщиків в SmartKart.
Перевагою у виборі саме нашого картингу є довга і екстремальна траса, яка розроблена за рекомендаціями фахівців Michael Schumacher Kart Center.