Що таке мануальна терапія

7-3-2020

Мануальна терапія є частиною відновної медицини і давно встигла завоювати довіру людей по всьому світу. Заснована на грамотному впливі рук досвідченого терапевта на тіло пацієнта, вона дозволяє виявити і викорінити причину багатьох серйозних недуг – хвороб опорно-рухового апарату, зокрема, хребта і багатьох внутрішніх органів.  Хочемо порекомендувати почитати про   лікування вісцеропозу у Львові

На відміну від традиційного масажу, мануальна терапія більш жорстко впливає на голову, хрящової апарат, суглоби і внутрішні органи, знімаючи м’язові блокади, відновлюючи і підтримуючи в потрібному режимі кровообіг, а також повертаючи хребці на їх початкові місця. Завершальним етапом сеансу є плавне розтягування м’язів і суглобів для закріплення ефекту. За довгі роки з моменту відкриття цього методу лікування терапія повністю довела свою ефективність, а тому широко застосовується повсюдно.

На даний момент мануальну терапію проводять для лікування величезної кількості захворювань. Записатися в клініку слід обов’язково в тому випадку, якщо пацієнт відчуває різкі або тягнучі болі в сідничної області, спині, плечах. Найчастіше в якості сигналів виступають нудота і запаморочення, часта безсоння, болі під час нахилів тулуба і голови.

Мануальна терапія показала себе вкрай ефективною при лікуванні і профілактиці остеохондрозу, сколіозу, радикуліту та інших пошкодженнях спини. У більшості випадків її поєднують із медикаментозним лікуванням захворювань.

Одним з головних свідчень є зміщення хребців, запідозрити який пацієнт може самостійно у тому випадку, якщо знеболюючі препарати не приносять належного ефекту. Сеанси терапії призначаються в якості профілактики протрузій і в цілях відновлення міжхребцевих дисків.

До показань також можна віднести такі захворювання хребта як:

Найчастіше до методів мануальної терапії вдаються виключно з естетичних міркувань з тим, щоб придбати рівну гордовиту поставу і красиву легку ходу.

Перш ніж проводити процедури мануальної терапії, фахівці нашої клініки проведуть грунтовне обстеження і позначать хвороба, на підставі чого буде визначено необхідну кількість сеансів.

В першу чергу, мануальна терапія не показана людям, що мають злоякісні новоутворення, в особливості, розміщені в зоні опорно-рухового апарату.

Не здійснюються сеанси і при наявності будь-яких інфекційних захворювань в активній стадії, наприклад, остеомієліт або ревматизм. Протипоказана робота з мануальним терапевтом пацієнтам, які страждають на туберкульоз хребта.

Наші фахівці дотримуються принципу «не нашкодь», а тому ніколи не почнуть проводити сеанси людям, які мають травми черепа, таза або хребта. Не дивуйтеся, якщо перед всіма маніпуляціями лікар виміряє Ваше артеріальний тиск: сеанс мануальної терапії буде скасований, якщо воно виявиться підвищеним.