Home Що таке партнерські програми

Що таке партнерські програми

10-23-2021

У цій статті ти дізнаєшся, що таке партнерська програма (партнерка), які партнерки бувають, і як можна на них заробити, навіть маючи невеликий досвід в інтернет-заробітку. Також хочемо порекомендувати почитати про партнерские программы revshare , тут найкащі шанси на перемогу .  

Партнерська програма: що це таке і як працює

Партнерська програма-це форма взаємодії інтернет-магазину (наприклад, аліекспресс) або онлайн-сервісу (наприклад, aviasales) з власником трафіку (блогером, вебмайстром, арбітражником, адміністратором груп в соціальних мережах), при якій магазин платить вебмайстру за залучення покупців.

Власник трафіку рекомендує своїй аудиторії той чи інший товар в магазині за допомогою партнерської посилання. А магазин, у разі якщо передплатник або читач здійснив покупку, виплачує вебмайстру агентську винагороду. У програмі epn максимальний розмір агентської комісії становить 70%.

Як працюють партнерські програми?

Створи посилання на будь-який товар або лендінг магазину-партнера з cpa-мережі epn (в мережі – більше 220 офферов)

Розмісти партнерське посилання на товар або лендінг на своєму ресурсі (на сайті, в групі або в оголошенні)

Отримуй до 70% агентської комісії за всі покупки, здійснені за твоїм партнерським посиланням

Які бувають партнерські програми?

В інтернеті сьогодні величезна безліч партнерських програм самих різних видів. Для складання загальної картини спробуємо класифікувати їх за ключовими ознаками.

► за типом офферов:

► за типом спрямованості офферов (нішеві партнерки):

► за способом оплати:

Починається з першого кроку…»

Які магазини платять за залучення покупців?

У партнерській програмі epn більше 200 магазинів та інтернет-сервісів, які виплачують вебмайстрам до 70% від суми покупок у вигляді комісії. Ось найпопулярніші з них:

Чому партнерська програма-це найкращий спосіб для заробітку в інтернеті?

Партнерська програма-це найвигідніший на сьогоднішній день спосіб заробітку в інтернеті для власників трафіку. Це пояснюється тим, що cpa-модель, що застосовується в партнерках, – найбільш вигідний рекламний канал для рекламодавців (інтернет-магазинів). На відміну від звичайної таргетованої або контекстної реклами при cpa-моделі магазин оплачує тільки конкретну дію людини – покупку товару. Таким чином, компанії економлять рекламний бюджет на просування своїх товарів і послуг, і за рахунок економії можуть виділити більшу кількість грошей на оплату трафіку від вебмайстра.

Одна з принципових відмінностей партнерських програм інтернет-магазинів від товарних партнерок полягає в більшій довірі покупців до відомих брендів. У першому випадку ти направляєш трафік на сайти іменитих магазинів (наприклад, ельдорадо, lamoda, aviasales), а в другому – продаж товару ведеться від імені маловідомої компанії на стандартному лендінгу зі скромним функціоналом.

Лей трафік на оффери cpa-мережі epn і отримуй стабільно високий профіт від кожної покупки!