Що таке ринок форекса

9-4-2019

Ознайомтеся з годинником торгів та поточним станом світових валютних ринків. Враховуються неробочі дні національних банків і вихідні. Погодинний графік обсяг показує історичний рівень торговельної активності на FXT rade для всіх пар. Годинник відкриття і закриття дані приблизно, оскільки ринок Форекс — позабіржовий. В даній презентації надається тільки загальна інформація. Вони не є інвестиційною рекомендацією або спонуканням до здійснення угоди. Результати, досягнуті в минулому, не обов’язково вказують на результати в майбутньому. Також хочемо вам порекомендувати купить советник forex для среднего и маленького депозита

Всі інші товарні знаки, представлені на цьому сайті, є власністю відповідних власників. Торгівля контрактами на іноземну валюту або іншими позабіржовими продуктами з використанням маржі та кредитного плеча спричиняє високі ризики і підходить не всім інвесторам. Рекомендуємо вам ретельно оцінити, чи підходять вам такі торгові операції з урахуванням ваших особистих обставин. Ваші збитки можуть перевищити обсяг ваших інвестицій. Інформація, наведена на даному сайті, носить загальний характер. Рекомендуємо вам до початку торгівлі звернутися за допомогою до незалежних консультантів і переконатися, що ви повністю розумієте всі супутні ризики.

Торгівля за допомогою онлайн – платформи тягне додаткові ризики. Інформація на цьому сайті не призначена для жителів країн, в яких її поширення або використання будь-якою особою суперечить місцевим законам і правилам. Комісією з торгівлі товарними ф’ючерсами; член Національної ф’ючерсної асоціації, рег. Брошура з описом суті і лімітів страхового покриття доступна за запитом або за адресою www. Діяльність компанії ліцензована і регулюється Управлінням фінансового нагляду, ліцензія No . Валютним управлінням Сінгапуру, а також ліцензію Комітету з розвитку міжнародної торгівлі Сінгапуру (IE Singapore). Компанія є постачальником і емітентом продуктів і (або) послуг.