Що таке вагітність

5-30-2017

Як я вже писав, що любов — це сильне і незвичайне почуття, яке несподівано охоплює людину, створюючи навколо нього новий світ. Як правило, плодом любові більшості людей стають діти. Так, саме діти вносять в сім’ю новий дух, новий сенс і, звичайно, море приємні і радісних миттєвостей. Але перш, ніж народити дитину, потрібно спочатку його виносити… нашим крихким і часом настільки примхливим дівчатам.Пропоную почитати про те https://mdclinics.com.ua/ua/yak-viznachiti-vagitnist/

Для багатьох дівчат вагітність хоч і є сильним стресом, напругою і емоціями, але все-таки це якось їм звичніше. А ось як дивиться на вагітність чоловік? Що робити в певних ситуаціях, коли ТВОЯ дружина вагітна? Як виглядає вагітність очима чоловіка? Сьогодні ми розглянемо з вами блог, на якому можна знайти відповіді на дані питання!

Сьогодні у мене в гостях цікавий проект Kidinside’s Blog, в якому розповідається про те, як виглядає вагітність з боку чоловіка. Веде цей блог молодий батько, ім’я якого, на жаль, я так і не дізнався. Він хоче розповісти всім, як це — бути батьком. Думаю, що всі ми (чоловіки) незабаром стане татами, а хтось вже став, тому хороші поради ніколи не завадять. Ну що ж, приступимо!
Перед тим, як перейти до дизайну, зупинимося на майданчику. Майданчику, як і у мене, безкоштовно — wordpress.com, тому сильно там не розвернутися. Ну, подивимося, що ж вийшло в результаті.

Дизайн
Є favicon, але зараховувати я його не буду, оскільки він стандартний WordPress. Тому пометим цей пункт як мінус. Тепер сам шаблон. Шаблон досить простий, немає ніякої родзинки. Я, звичайно, розумію, що вибір не великий на майданчику, але є і кращі варіанти. Тим більше нещодавно з’явилося кілька нових тем, які можна використовувати у себе на блозі.
Kidinside’s Blog
В шапці просто красується назва та опис блогу, а також дві сторінки. Взагалі, весь блог виконаний в сірих тонах з використання градієнта. Мені зовсім не сподобалося.