Що вибрати: вініри або люмініри?

3-11-2018

Створити ідеальну посмішку навіть людям з різними дефектами та недоліками для сучасної естетичної стоматології – не проблема, так як інноваційні технології творять справжні дива. Ультратонкі вініри або люмініри, що краще? Про особливості, плюси і мінуси мікропротезів ми і поговоримо далі.Хочу запропнувати http://lukashuk.com.ua/services/viniru-kiev/

Для деяких пацієнтів достатньо відбілити емаль на кілька тонів, щоб отримати приголомшливий ефект. Але є люди з більш серйозними дефектами та недоліками зубних рядів, які вимагають іншої корекції (це може бути виправлення прикусу, встановлення пломб і різних інших маніпуляцій, які займають досить багато часу).

Особливості та показання до установки

Основними показаннями до використання тонких пластинок є:

корекція темних плям на емалі, а також при флюорозі,
для відбілювання тетрациклінових зубів,
реставрація посмішки при скупченості зубів, а також маскування сколів та інших дефектів поверхні емалі,
при патологічній стертості емалі і прихованих міжзубних проміжках,
якщо пацієнт хоче змінити відтінок зубів без процедури відбілювання.
Скільки служать такі вироби? Тут все залежить від якості матеріалів, установки, а також від догляду за протезами. Керамічні вініри зазвичай служать близько десяти років. Заміну вироби виробляють у разі розвитку вторинного карієсу, а також якщо руйнується стоматологічний цемент, з допомогою якого вінір був зафіксований.

Люмініри служать майже в два рази довше – близько двадцяти років при належному догляді, так як їх кріплять на спеціальний клей, на який не впливає ні слина, ні їжа. Чим же відрізняються ці два види найтонших пластинок, і що вибрати?

Недоліки люминиров, про які потрібно знати:

іноді люмініри надають щелепи масивності – зуби з пластинками виглядають більшими,
тільки досвідчений фахівець зможе підігнати пластинку точно по краю ясен. Якщо виконати роботу неякісно, можливі два варіанти: між десною і платівкою утворюється проміжок, в якому буде накопичуватися наліт або ж мікропротез буде «врізатися» в слизову, травмуючи її і викликаючи кровоточивість,
врахуйте, справжні голлівудські люмініри (докладніше про люминирах читайте тут) виробляють тільки в США! Тому перед тим, як зважитися на протезування, знайдіть хорошу клініку з усіма відповідними документами і фахівцями, які вміють якісно працювати з таким видів зубних протезів.

В чому головні відмінності вінірів і люминиров?
Вініри і люмініри, в чому різниця? І перший, і другий вид мікропротезів призначений для реставрації посмішки, але між ними є кілька суттєвих відмінностей:

Головною відмінністю вінірів і люминиров є товщина виробів: люмініри набагато тонше.
Для установки вінірів зуб необхідно обточувати на товщину пластинки, потім з нього знімається зліпок. Люмініри ж кріпляться на зуб без обточування. Знімають зліпок з натурального та необробленого зуба.
Люмініри більш щільно прилягають до поверхні зуба, тому виключена можливість скупчення під ними нальоту.
Мікропротези
Головна відмінність між вінірами і люминирами — їх товщина.

Для фіксації люминиров вам потрібно відвідати стоматолога двічі, з вінірами процес корекції посмішки затягується на довше.
Відрізняється також і вартість: люмініри – задоволення, м’яко кажучи, недешеве, так як справжні вироби виготовляються виключно в США.
Термін служби люминиров складає близько 20 років, а їх аналогів – тільки 10.
Відрізняється також спосіб виготовлення: люмініри виробляються лише в США. Якщо вам пропонують вироби вітчизняного виробництва, знайте: ви маєте справу з підробкою.