Шрі-Ланка – найкраще місце для занять серфінгом

0
356

Серфінг – один із самих цікавих видів водного спорту, дарує незабутні і ні з чим не порівнянні відчуття свободи і розкріпачення. Він являє собою ковзання по хвилях на спеціальній дошці. Для занять серфінгом потрібні хвилі з певними характеристиками. Вони бувають далеко не на всіх узбережжях. У місцях, де регулярно спостерігаються хвилі, що підходять для занять серфінгом, створюються умови для любителів цього виду спорту і допомога для початківців. Так, працює школа серфінгу на шрі-ланці.

Саме Шрі-Ланка є ідеальним місцем, як для початківців серферів, так і для тих, хто присвячує цьому заняттю увесь свій вільний час. На цьому острові хвилі не сильно великі, і не такі потужні, як в інших місцях, де є умови для катання на хвилях. Тут піщане дно, що виключає небезпеку поранитися об гострий риф. Завдяки не дуже великої потужності хвиль пройти прибій досить легко. Що стосується часу крім серфінгу, то Шрі-Ланка – одне з найбільш красивих і цікавих місць у світі. Тому провести вільний час можна, здійснюючи екскурсії, насолоджуючись дивовижної краси природою острова. А місцеве населення відрізняється позитивним настроєм до гостей острова. Тому, вибираючи Шрі-Ланку для занять серфінгом і відпочинку, можна бути впевненим, що все складеться найкращим чином.
Шри-Ланка - лучшее место для занятий серфингом

Бажаючі навчитися цьому виду спорту можуть забронювати курс навчання, а також місце для проживання в одному з бунгало на березі океану. Навчання проводиться в групах та в індивідуальному режимі. Для тих, хто не впевнений, що серфінг – це те, що йому потрібно, проводяться пробні заняття. На першому занятті учні знайомляться з технікою безпеки, оскільки це досить екстремальний вид спорту. Він вимагає не тільки хорошої фізичної форми, а й певних знань. Для початківців серферів використовуються спеціальні учнівські дошки, конструкція яких забезпечує безпеку. У теоретичній частині слухачі дізнаються все про хвилях, про зворотній течії й інші нюанси, необхідні для успішного освоєння цього виду спорту. На першому занятті також слухач спробує встати на дошку у воді у супроводі тренера. Далі йде основний курс. Його тривалість визначається здібностями початківця серфера і погодними умовами. Для тих, хто вирішить продовжити заняття, передбачені спеціальні курси для вдосконалення майстерності.