Сіль з людських сліз (3 фото)

0
338

Кожен з нас не раз відчував моменти смутку, коли хотілося плакати навзрид. Виявляється все, що залишається після того, як висихають сльози втрати або хворобливого розставання, можна застосувати з користю. Один з лондонських магазинів вирішив запустити незвичайний продукт – сіль, зроблену зі сліз людини.

Згідно виробникові, лондонській фірмі Studio Weave спільно з Halen Mon, їх добірна сіль зроблена з сліз, пролитих під час нестерпної туги і страждань. У поєднанні з тонким ароматом лаванди, ця сіль являє собою “найсвіжіші сльози людини”. Їх злегка кип’ятять, щоб виділити кристали солі і збирають вручну, дотримуючись багатовікової традиції. Можна припустити, що така сіль буде не тільки найсумнішої в світі, але і сама робота збору людських сліз навряд чи принесе людині багато радості.

Однак перш ніж почати заливатися гіркими сльозами, слід розібратися в методі її виготовлення. Можливо використовувати сльози людини для виготовлення солі?

В середньому людина через сльози виділяє дуже невеликі крупинки солі. Щоб їх зібрати, офтальмологи використовують спеціальний папір для аналізів, але зібрати сльози для виготовлення солі більш проблематично. Ймовірно, для цього буде потрібно тоненький піпетка.

Виробники не уточнюють, як саме вони збирають сльози для солі, але вони пропонують сіль від сліз різних емоцій, починаючи від сліз під час різання лука, сліз під час чхання, до сліз сміху і смутку. Кожна з цих видів солі особливо вдало поєднується з певними стравами. Наприклад, як стверджують виробники незвичайної солі, сіль смутку добре підійде до страв з баранини і смаженої картоплі.

Сльози на 99 відсотків складаються з води, і лише один відсоток сліз складає хлорид натрію, тобто сіль, та інші неорганічні речовини.
Соль из человеческих слез (3 фото)

Слізні залози постійно виробляють сльози зволожують і очищають очі. Існує два типи сліз: емоційні, які ми виділяємо, коли відчуваємо стрес, смуток або радість, і ті, що виділяються при різних видах подразнень, як наприклад, коли ми ріжемо цибулю.
Хімічний склад сліз теж непостійний. Цікаво, що емоційні сльози містять більше гормонів на основі білків, які виробляються під час стресу. Це пояснює, чому після того, як ми выплакались, часто виникає відчуття полегшення. Просто зі сльозами виходять хімічні речовини стресу.
Соль из человеческих слез (3 фото)