Силове поле з зоряних воєн запатентовано «Боїнг» (2 фото)

0
446

Компанія «Боїнг» (Boeing), виробник не тільки літаків, але і військової техніки, патентує щось з області наукової фантастики – захисні силові поля. Втім, чому дивуватись, коли прямий конкурент «Боїнг» – компанія Airbus патентує дизайн літака, схожий на літаючу тарілку, а на аукціоні «Сотбіс» з молотка буде пущений светоцикл як у фільмі «Трон: Спадщина».

Судячи з патентом, нова технологія призначена для захисту транспорту і іншої техніки від вибухової хвилі в районі бойових дій. Система не захищає від прямих попадань снаряда або уламків, але, якщо боєголовка вибухне в безпосередній близькості від об’єкта, силове поле захистить його від ударної вибухової хвилі.

Як це працює? Ні, американські джипи не стануть їздити по пустелі в красивих кулях силових полів. Система засікає вибух, відстежує вибухову хвилю і з допомогою дугового генератора іонізує невелику ділянку повітря, створюючи щит у вигляді плазмового поля, який і відображає хвилю. Для формування щита використовуються лазери, електрика і мікрохвилі.

Зафіксувавши напрямок, звідки рухається ударна хвиля, установка випускає лазери, які іонізують повітря і створюють плазмове поле. Невеликий плазмовий щит явним чином відрізняється від навколишнього простору за температури, щільності і складу. Саме тому він може служити буфером між об ” єктом і ударною хвилею.
Силовое поле из звёздных войн запатентовано «Боинг» (2 фото)

Так як система нагріває і іонізує повітря, вона непридатна для створення захисного шару і не може триматися довгий час. Вже встановлено, що електромагнітне поле може утримувати плазмовий щит в просторі, але також воно відбиває світло, що позбавить сховалися за таким щитом всякого огляду. Система зможе захищати не тільки сухопутний техніку, але і будівлі, кораблі і навіть літаки.
Джерело