Скільки часу будувати будинок

7-5-2019

Скільки можна будувати будинок: рік, три, шість років? Деякі перетворюють зведення власного котеджу в багаторічний довгобуд. Якщо все робити своїми руками, терміни не обмежені, а ось професіонали зводять будинки з нуля ” і «під ключ» значно швидше. Хочемо порекомендувати почитати про ремонт будинку ціни

Етапи і терміни будівництва
Щоб відповісти на питання, скільки років будувати будинок, потрібно усвідомлювати, що зведення будь-якої будівлі включає кілька етапів, і на кожен витрачається конкретний час і кошти.

Купівля земельної ділянки
Земля купується з будівлями або без. У першому випадку подальші дії залежать від стану будівлі. Якщо це влаштовує вас недобудова, терміни значно скорочуються. А ось стара будівля потрібно знести і вивезти сміття, використовуючи спецтехніку. Далі і в разі вільної ділянки виконується планування і підготовка ділянки.

Розробка проекту
Якщо ви придбаєте готовий проект або для вас адаптують типовий, це займе мінімум часу. А ось на створення індивідуального проекту витрачається близько місяця і більше. Від складності запроектованої архітектури, запланованих матеріалів і технологій теж залежить, скільки часу потрібно буде будувати будинок.

Земляні роботи
Включають риття котловану і прокладку зовнішніх комунікацій з використанням спецтехніки, займають приблизно тиждень. Вручну на цю роботу буде потрібно набагато більше часу.

Монтаж фундаменту
Терміни влаштування фундаменту залежать від його типу, а вибір – від виду грунту, кількості поверхів і стінових матеріалів. Чим будівля важче, тим потужніше потрібно фундамент. Швидше за все зводиться монолітний стрічковий фундамент, приблизно за 1 місяць.

Зведення стін
Швидше за все зводяться дерев’яні і каркасні будинки, трохи довше блокові, а найбільше часу потрібно на цегляні будівлі. Вигнати коробку майстра можуть за тиждень-3 місяці.

Покрівельні роботи
Складність покрівлі впливає на тривалість її пристрою. На пристрій кроквяної системи, решетування і покриття покрівельним матеріалом, на паро-, тепло-, гідроізоляцію і т. д. йде близько місяця.

Оздоблення
В ідеалі після зведення будівля повинна простояти рік, щоб дало усадку, а потім приступати до обробки. Якщо терміни обмежені можна виконувати ці роботи і відразу. Блокові стіни потребують не тільки у внутрішній обробці, але і зовнішньої. Терміни виконання робіт залежать від матеріалів, необхідності тепло – і гідроізоляції.

Отже, підведемо підсумки, скільки ж років можна будувати будинок? Своїми силами цей процес тягнеться роками і навіть десятиліттями.

А ось наша компанія гарантує такі терміни:
будівництво коробки – 1-3 місяці;
зведення будівлі під обробку – 3-6 місяців.
будівництво «під ключ» – 4-12 місяців.
Це мінімальні орієнтовні цифри. У будь-якому випадку наша компанія дає гарантію, що всі терміни будуть узгоджені із замовником, а роботи виконані в обумовлений час.