Смартфон Samsung Galaxy

1-28-2020
Картинки по запросу Смартфон Samsung Galaxy

Бюджетна модель, середньобюджетна і смартфон середнього рівня. В огляді бюджетної моделі Galaxy A30 ми раділи сучасному дизайну за невеликі гроші. Galaxy A50 дуже сильно схожий на свого молодшого побратима наявністю крихітного вирізу для фронтальної камери, тонкої нижньою рамкою, градієнт забарвленням і виконаної під скло задньою панеллю з полікарбонату. Однак ми знайшли дві невеликі відмінності. По – перше, ззаду немає сканера відбитків пальців. По – друге, основна камера складається з трьох модулів, а не з двох. Дисплеї флагманських смартфонів Samsung з року в рік визнаються кращими, але і середнім моделям дістаються панелі відмінної якості. Тут застосовується оптичний датчик, а не ультразвуковий, як в топових моделях Samsung. Це новенький і задоволеною продуктивний чіпсет. Також хочемо вам порекомендувати https://comfy.ua/smartfon/brand__samsung__seriya_smartphone__samsung-galaxy-a51/

Його мощі укупі з 4 ГБ оперативної пам’яті вистачить не тільки для звичайних завдань, начебто серфінгу в Мережі і перегляду відео в дозволі Full HD, але і для запуску важких ігор. Той же PUBG Mobile піде на високих налаштуваннях графіки. Камера тут складається з трьох модулів: основного з датчиком дозволом 25 Мп, оптикою з апертурою f/ 1. Основна камера видає досить якісні знімки з хорошою деталізацією і непоганим динамічним діапазоном, а «ширик» дозволяє захопити більше об’єктів нехай і з досить помітними спотвореннями по краях. Що до фронтальної камери, то вона має дозвіл 25 Мп і оптику зі світлосилою f/ 2. Дозвіл 4K залишається привілеєм топових моделей Samsung. У зв’язці з енергоефективним процесором і економічним AMOLED – дисплеєм батарея показує відмінну автономність.

При звичайному режимі використання одного заряду цілком може вистачити на два дні. Не можна не відзначити і швидку зарядку потужністю 15 Вт, яка заряджає смартфон від комплектного зарядника за півтори години. Головним конкурентом в цій ціновій категорії виступає «народний флагман» Xiaomi Pocophone F1 з 6 ГБ ОЗУ і майже вдвічі більш продуктивним процесором. Це смартфон з сучасним дизайном, хорошим дисплеєм, достатньої для всіх завдань продуктивністю, відмінною автономністю, непоганий потрійний камерою і навіть фішкою більш дорогих моделей – підэкранним сканером відбитків пальців. З такою перевагою і магією великого бренду ця новинка цілком може змагатися з конкурентами з середнього цінового сегмента.