Смартфони Realme X2 огляд

3-20-2020

not found
Комплект включає силіконовий чохол, скріпку для лотка SIM, зарядний пристрій SuperVOOC, USB-кабель, керівництво користувача і гарантійний талон. Зібрано все в коробці з щільного картону. У Росії буде доступний тільки варіант з синьою кришкою.
Також хочемо вам порекомендувати Realme X2 Pro
На нижньому торці крім USB Type – C роз’єму і грати динаміка, виведений 5 мм аудіороз’єм. Тут не стали відмовлятися від дротяних навушників, на відміну від більшості флагманів.
Праворуч кнопка включення, зліва качелька регулювання гучності. На верхній грані мікрофон шумозаглушення.
Сканер відбитку пальця третього покоління інтегрований в дисплей. Він продемонстрував швидку і точну розблокування.
По центру задньої кришки розташований блок основної камери з чотирма об’єктивами.
Грані корпусу смартфона закруглені. Підвищену жорсткість забезпечує металевий каркас. Пара nanoSIM ставиться в висувний лоток.
Смартфон може похвалитися стереодинаміками з підтримкою Dolby Atmos.
Широкі кути огляду і висока контрастність. Підтримуються HDR і збільшена до 90 Гц частота оновлення екрану. Добре налаштований баланс кольорів, картинка природна. Сподобався високий запас по яскравості. Сенсорний шар на натискання реагує точно.
На борту флагманський процесор Qualcomm Snapdragon 855 Plus зі збільшеними тактовими частотами. Тут використовується швидка пам’ять UFS Для відводу тепла використовується рідинне охолодження, за час тестів ми не стикалися з троттлінгом. Ігри з максимальними налаштуваннями графіки. Wi – Fi модуль з подвійною антеною 4х4. Bluetooth 0 з кодеками передачі звуку високої чіткості. Навігаційний модуль з високою точністю позиціонування. Його вистачає на 7 годин в змішаному навантаженні. З досвіду експлуатації, його вистачає на весь робочий день. Повний цикл зарядки всього за 35 хвилин.
Однією з ключових особливостей стала установка 4 – модульної основної камери.
Фронтальна камера з роздільною здатністю 16 Мп. Є режим прикраси особи з розмиттям фону. У додатку пропонуються й інші творчі режими.
Відео записується з роздільною здатністю 4К зі швидкістю 60 кадрів в секунду.
На поточний момент в основі оболонки Color OS задіяний Android За час тестів було отримано одне оновлення з виправленням ряду помилок. Окремо повторно розглядати її не будемо. Виглядає система акуратно, опції пропонуються кастомізації зовнішнього вигляду.
Гц, швидка зарядка 50 Вт, рідинне охолодження і камера з чотирма модулями. Не можуть влаштувати в ньому скляна кришка, відсутність підтримки безконтактної зарядки і карти пам’яті.