Смішні слова побажання чоловіка з днем народження

0
155

У нас можна знайти смішні слова побажання чоловіка з днем народження. Зробіть в прозі приємно для чоловіка, виберіть у нас веселі і милі тексти поздоровлення до Дня Народження. Самі веселі привітання своїми словами для чоловіка.
***

До зустрічі з тобою я навіть уявити не могла, що я настільки активна дівчина. У нас з тобою було так багато пригод, що навіть згадати все відразу неможливо. Мені хочеться, щоб так було завжди, тому що в світі завжди буде безліч різних крутих способів активного і енергійного. проведення часу. Ось побачиш, що цей твій новий вік додасть тобі ще більше сил. Ти прямо воодушевишься і почнеш підкорювати нові вершини. Але перед цим я все ж хочу побажати тобі дещо важливе і необхідне. По-перше, на мій погляд, найважливішим для будь-якої людини є здоров’я, яке неможливо купити або отримати в подарунок. Я б дуже хотіла кожен день заряджати твоє здоров’я, але мені доводиться весь час нагадати тобі, що так довго сидіти перед комп’ютером просто не можна. Слухайся мене, дорогий чоловік! Щасливого святкового дня нам з тобою!

***

Я пам’ятаю, як ми з тобою в перший раз відзначали твій День народження. Я думаю, що ти не особливо хочеш згадувати цей день, тому що було дуже смішно і кумедно. Але до того ж було ніяково, тому що твої друзі здорово пожартували над тобою. Але з тих пір це навіть увійшло в традицію, однак зараз ми з тобою вже не такі, якими були в той перший святковий день. Зараз немає ніякого сорому, так що я чекаю твоїх друзів з новими розіграшами. Мені хочеться привітати тебе з тим, що ти став ще на один рік старше, але при цьому залишаєшся все тим же молодим хлопцем, якого я назавжди запам’ятала. Повір, що я ціную тебе і дуже хочу бути корисною. Мені хочеться допомагати тобі на роботі, бо я знаю, що ти часом потребуєш моєї допомоги. На те і жінка, щоб бути з тобою поруч у найважчі моменти. Але сьогодні не має навіть йтися про якихось справах і питаннях. Сьогодні у тебе особливий день!

***

Лапуля, ти для мене є дуже важливою людиною, який перетворив моє життя у справжню казку. Саме заради тебе я намагаюся, я живу і дихаю, бо хочу, щоб ти був щасливим чоловіком. Сьогодні у тебе особливий святковий день, який ми будемо відзначати в дуже вузькому колі рідних і близьких, тому що ти так рідко з нами з усіма бачишся з-за своєї роботи. Але я знаю, що для тебе ця професія дійсно дуже багато значить. Однак я дуже хочу, що б хоча б на цей святковий день ти забув про всі справи, бо тобі належить крутий свято. Повір, що я дуже старалася, тому що догодити тобі вже не так просто. Я хочу побажати тобі крутого святкування, феєричного вечора і багато красивих і потрібних побажань. Ну а я буду просто стежити за тим, щоб ти відпочив і чудово повеселився. Зі святом!

***

Ніколи не забуду той день, коли ми з тобою познайомилися. Це було дуже смішно, тому відмінно запам’яталося нам обом. Зараз ми вже не так часто згадуємо цей день, але сьогодні буде виняток. Сьогодні взагалі дуже крутий день, тому що у тебе свято. Ти став ще на один рік старше, але при цьому ще відповідальніше, працьовитіших і мудрішими. Мені взагалі дуже сильно пощастило з тобою, тому що ти чудово готуєш, чудово ладишь з діточками. Звичайно, не з усіма діточками, але я впевнена, що у тебе є на це виправдання. Мені хочеться, щоб кожен твій свято запам’ятовувався якимись особливими моментами, тому я навіть вже придумала, який момент з цього дня залишиться в нашій пам’яті. Але говорити не буду, тому що зіпсую весь сюрприз. Я хочу побажати тобі, роднуля, виняткового здоров’я, а все інше – справа наживна.

***

Ніколи не думала, що буду з таким інтересом і захопленням займатися організаторською діяльністю. Але влаштовувати твої свята, роднуля, одне задоволення, тому я завжди з таким нетерпінням чекаю настання чергового святкового дня. Мені хочеться побажати тобі міцного здоров’я, а то ти у нас любитель екстремальних видів спорту, а це не завжди позитивно позначається на твоєму здоров’ї. Але ти ж знаєш, що я турбуюся про тебе, так що старайся не засмучувати мене. Напевно, мені варто трохи відкрити завісу таємниці і сказати, що тебе чекає просто неймовірно крутий вечір, тому що я вирішила, що саме тематична вечірка в стилі твого улюбленого кіно буде самим вдалим варіантом проведення часу. Я вітаю тебе і хочу побажати ще більше сил і енергії. Намагайся частіше відпочивати, тому що саме під час відпочинку я можу довше побути з тобою.

***

Сьогодні особливий день для мене, хоча це не моє свято, але саме цей день подарував мені людину, якій кілька років тому я сказала «Так». Не пам’ятаю точно, яке питання ти поставив, але відповіла я правильно. Жартую, звичайно! Як я можу забути твоє неймовірно романтичну пропозицію? Але зараз мова не про це, а про те, що ти став ще на один рік старше, а це значить, що ти станеш ще більш відповідальним і працьовитим людиною. Хоча я на це ніколи не скаржилася, але все ж я думаю, що саме так і буде. З кожним роком ти дорослішаєш ще більше, і це нормально для чоловіка. Але ти ще в перший день нашого знайомства довів мені, що ти готовий до сімейних відносин, що мене відразу ж підкупило. Я хочу привітати тебе, роднуля, і сказати, що ти навіть не уявляєш, який крутий свято тебе чекає. Так що готуйся! Все буде неймовірно весело!

***

Мені хочеться привітати мого чоловіка з тим, що він став ще на один рік старше. Мені здається, що чоловіки дорослішають не так, як жінки, але це нормально. Однак ти вже в перший день нашого знайомства продемонстрував мені, що ти готовий до родини, до дітей. Звичайно, тоді ми були зовсім молоді, але я чомусь відчула, що саме з тобою я пов’яжу своє життя. Адже і не прогадала! Мені хочеться привітати тебе, роднуля мій, з твоїм святом! Мені здається, що в світі немає другої такої людини, яка б так сильно любив День народження. Ти починаєш готуватися до цього свята задовго, але в цьому році ти просто залишив цю всю організаторську діяльність на мене. Сподіваюся, що я не розчарую тебе і твоїх гостей, тому що я дуже хотіла влаштувати щось веселе, але при цьому і спокійне. Просто я дуже хочу, щоб ти відпочив і відмінно провів час.

***

… 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

***

Прикольні привітання з днем народження чоловікові на телефон