Сни. що бачимо ми всі і їх тлумачення (10 фото)

0
309

Багато речей і явище зі снів зустрічаються у більшості людей – волосся, вода, зуби, будинок та ін Деякі з них тлумачаться завжди однозначно, а тлумачення інших безпосередньо залежить від ситуації, і пояснюються вони завжди індивідуально, означаючи зовсім різні речі для кожної людини. І те, що в реальному житті доступно лише жінкам, наприклад, годувати грудьми, уві сні може привидітися будь-кому або навіть вагітність. Незвичайний сервіс про сновидіння – тут, особисто мені він сподобався тим, що на сайті зібрані тлумачення снів ні якого-небудь самоучку тлумача снів, а певний сон у тлумаченнях, найбільш заслужених діячів у цій області на одній сторінці. Сьогодні ж хотілося б познайомити з десятьма сновидіннями, які бачив або бачить кожного з нас і його істинне тлумачення.

1. Польоти уві сні.

Польоти уві сні, з крилами, або без крил, часто вказують на повне задоволення, волю і почуття влади. З іншого боку, проблеми, з якими стикаються під час польоту (лінії електропередачі, дерева, гори, механічні пристрої, страх перед польотом занадто високо, і т. д. ) вказують на боротьбу, щоб не збитися з курсу. Часто це означає, що хтось стоїть на Вашому шляху просування, або що Ви боїтеся наступного кроку і успіху.

2. Сни еротичного характеру.
Сны. которые видим мы все и их толкование (10 фото)
Більшості з нас приходили сни еротичного характеру. Не хвилюйтеся, Ви не сходите з розуму. Сновидіння в цій області — часто просто фантазія, але можуть також означати, що Ваша підсвідомість працює над зливаються частинами Вашого внутрішнього світу з зовнішнім світом. Такі сновидіння можуть показувати Ваше занепокоєння або коливання, перш, ніж почати нові стосунки. Це може бути індикатором, щоб послабити деякі Ваші заборони, розвантажити емоційний багаж, позбавитися від невпевненості з приводу майбутнього.

3. Ходіння голим уві сні.
Сны. которые видим мы все и их толкование (10 фото)
Багато хто з нас уві сні опинялися в громадському місці роздягненими, або в нижній білизні: йдуть по вулиці, працюють, сидять на автобусі, просто виконуючи повсякденні дії і розуміючи, що Ви без одягу. Цей сон часто відображає безліч проблем, в залежності від Вашої реакції на наготу уві сні. Якщо Ви збентежені Вашої громадської наготою, то приховуєте щось від себе або інших, шукаєте прийняття, або перебуваєте в новій навколишнього середовища, яка викликає страх. Бути голим у шкільному класі часто означає, що Ви відчуваєте небезпеку, непідготовленість, неготовність прийняти рішення. Бути нагим уві сні, і не звертати на це увагу, часто символізує свободу, чесність, відкритість.

4. Падіння уві сні.
Сны. которые видим мы все и их толкование (10 фото)
Падаючі сни — страхітливе явище, яке відчував кожна людина хоча б раз у житті. Падаючі мрії часто показують нестійкість, ненадійність, занепокоєння, неповноцінність і/або відчуття, що ситуація у Вашому житті знаходиться поза контролем. Зигмунд Фрейд вважав, що падаючі мрії були ознакою, що особистість відчуває дисонанс з самим собою. По Біблії, падіння уві сні є відображенням відмови від Бога.

5. Іспит уві сні.
Сны. которые видим мы все и их толкование (10 фото)
Іспит або контрольна уві сні також вказують на відчуття тривоги, страхи від не зовсім вдалого досвіду у Вашій чатах життя. Більшість випадків таких снів — це брак впевненості, в залежності від дій уві сні.

6. Переслідування уві сні.
Сны. которые видим мы все и их толкование (10 фото)
Сни переслідування часто походять від неспокою, страху перед загрозою фізичної або напруженими ситуаціями у Вашій чатах життя. Заходи, що вживаються Вами у відповідь, паралельні Вашій відповіді на труднощі в реальному житті. Часто сни переслідування відображають наші почуття гніву, ревнощів, страху або любові, якої загрожують. Якщо Ви переслідуєте щось уві сні, це вказує, що Ви могли відстати від своїх прагнень. Якщо Ви піддаєтеся нападу після переслідування, це може вказати на фізичні слабкі місця і страх перед насильством.

7. Авто, або авіакатастрофи.
Сны. которые видим мы все и их толкование (10 фото)
Аварії і катастрофи часто показують емоційний стан, занепокоєння і страх щодо обраного шляху. Часто, коли ми бачимо це в снах, наша внутрішня мудрість дає попередження сповільнитися, заново продумати наш наявний шлях, щоб визначити, чи хочемо ми дійсно за нього йти.

8. Смерть уві сні (власна чи чужа).
Сны. которые видим мы все и их толкование (10 фото)
Якщо Вам сниться смерть, вона часто вказує на зміни і зовсім не є пророчим індикатором Вашої смерті. У снах про смерть вмираючий часто означає, що здійснює перехід до чогось нового, відчуває нестачу в певному вмінні або межі, необхідної, щоб змінити існуючі обставини. сновидіння про смерті також можуть показати, що Ви намагаєтеся ухилитися від відповідальності та вимог до Вашої чатах життя, або потребуєте в новому початку.

9. Ви потрапили в пастку уві сні.
Сны. которые видим мы все и их толкование (10 фото)
Якщо уві сні Ви загубилися, або потрапили в пастку, це часто вказує на почуття стриманості, обмеження та укладення у Вашій кар’єрі, особистих відносинах, або здоров’я. Цей сон — гарний індикатор, щоб відпустити минуле і визначити те, що перешкоджає Вашому зростанню. Пастка уві сні часто відбувається від втрати, страху, нерішучості і/або невирішених проблем Вашого минулого.

10. Злом, або пограбування уві сні.
Сны. которые видим мы все и их толкование (10 фото)
Якщо уві сні до вас вламуються, або грабують, то часто це вказує на почуття безпорадності, порушення або вторгнення у Ваш простір. Цей сон часто відбувається після травмуючого життєвого досвіду, сильних змін у житті, або проблем у відносинах. Часто сни про крадіжки — це прохання тіла сповільнитися, дозволити собі пристосуватися, і подолати свої емоції.