Співаючий будинок в Німеччині (3 фото + відео)

0
636

Це не офіційна пам’ятка в Дрездені (Німеччина), але вона безумовно заслуговує особливої уваги. Це будівля Kunsthofpassage в районі Neustadt обвешано зовні водостічними трубами, відливами лійками так, що коли починає капати дощ, вся ця система видає мелодійні звуки. Вода, стікаючи з цим «настінним музичних інструментів», створює приємну і чарівну музику. Пам’ятка так і назвается Funnel Wall (стіна лійок), і є, мабуть, одним з самих дивних і чудових творінь студентського округу у Новому Дрездені.

Близько цієї співочої стіни збираються туристи в дощову погоду, щоб послухати, в буквальному сенсі, музику дощу. Складна система відведення дощових вод, що складається з хитромудрих комбінацій труб та лійок різних форм, розмірів і конфігурацій закріплена на одному з фасадів будинку в Німеччині.
Поющий дом в Германии (3 фото + видео)

Трубна система більше нагадує арт-інсталяцію, ніж функціональний інструмент, але вона як раз і є нею. Будинок розташований у дрезденському Neustadt Kunsthofpassage і є частиною проекту під назвою Двір Елементів (Courtyard of Elements). Співаючий Будинок був створений скульптором Аннет Поль у співдружності з дизайнерами Крістофом Росснером і Андре Темпелем, які живуть в цьому будинку.
Поющий дом в Германии (3 фото + видео)