Спортивне харчування: поради для початківця атлета

0
237

Тренувальний комплекс – збалансований набір препаратів, елементів, вітамінів і мінералів, які створені для людей, ведучих активний спосіб життя. Таке харчування необхідно як професійним спортсменам, так і тим, хто робить перші кроки у світі силових тренувань. Цілі прийому спортивних добавок для початківців – це підвищення ефективності занять, покращення показників витривалості, сили, розвитку м’язової маси. За посиланням: http://lactomin.ru/catalog/ekstrakty/ ви знайдете велику кількість готових комплексів харчування, які розроблені для різних цілей тренувального процесу.

Для чого потрібен спортпит
Всупереч поширеній думці, про те, що харчові добавки можуть приймати тільки досвідчені спортсмени, фітнес-тренера рекомендують включити їх в свій раціон і початківцям атлетам. Тут мова йде не про фармакологічних препаратах, які використовують бодібілдери, а про натуральних екстрактів, виготовлених з продуктів природного походження. Такі добавки складаються з корисних речовин і приносять організму тільки позитивні ефекти.

Основна відмінність спортивного харчування, від звичайної їжі – висока концентроване вміст білка і амінокислот, і мінімальну кількість шкідливих жирів. Як би ретельно ви не продумували свій раціон, отримувати потрібну кількість будівельних елементів для м’язів продуктів харчування складно. Спортивне харчування містить необхідну дозу всіх макроелементів, які важливі для розвитку мускулатури. Крім того, воно легко засвоюється організмом і не вимагає додаткової енергії на переробку.

Види тренувальних добавок
Існує кілька різновидів спортивних комплексів. Для новачка найбільше підійдуть такі добавки:
Протеїни: потрібні для розвитку м’язової маси і зменшення жирового прошарку, найбільш корисні сироваткові концентрати.
Амінокислоти: будівельний матеріал білкових сполук, які необхідні для розвитку мускулатури. Сприяють підвищенню активності на тренуваннях. Швидше отримати перші результати допоможуть амінокислоти групи BCAA.

Вітамінний: білково-вуглеводна суміш для миттєвого поповнення енергетичних запасів організму, сприяє поліпшенню силових показників і витривалості під час тренінгу.

Крім цих продуктів, в раціон спортсмена потрібно включити креатин, вітамінно-мінеральні комплекси, корисні екстракти. Вибираючи перше спортивне харчування звертайте увагу не на вартість продукту, а на його якість та відповідність поставленим завданням. Зверніть увагу на те, що виробник добавки володів перевіреною репутацією. Збалансовані суміші допоможуть оцінити перші кроки до заповітного результату в найкоротші терміни.