Спортивні події в 2017 році

0
255

Всім небайдужим до спорту людям буде цікаво дізнатися, які найбільш значущі події в спорті належить побачити в 2017 році. І хоча в 2016 році вже пройшла літня Олімпіада, 2017 рік теж буде багатим на цікаві спортивні події, наприклад, та ж Олімпіада 2017, яка пройде в Ашхабаді (азіатські ігри). Наведемо найбільш помітні з них, новини про яких буде цікаво почути величезної кількості фанатів спорту.
-Ліга чемпіонів УЄФА 2016-2017рр;
-Кубок світу з біатлону 2017 року;
-Чемпіонат світу з хокею 2017 року;
-Чемпіонат світу з фігурного катання 2017 року

Ліга чемпіонів УЄФА
Спортивные события в 2017 году
Для любителів футболу одним з найбільш значущих турнірів стане Ліга чемпіонів УЄФА. Найсильніші команди Європи будуть мірятися силами в очних протистояннях один з одним. Захоплюючі баталії на футбольних полях привертають увагу не тільки в Європі, але і по всьому світу. Традиційно сильними командами в цьому турнірі є представники Англії, Іспанії, Італії. Але і вітчизняні команди останнім часом тримають марку і здатні гідно битися з лідерами Чемпіонату. Турнір стартував ще в середині 2016 року і триватиме майже рік.

Кубок світу з біатлону 2017 року
Спортивные события в 2017 году

Не менш видовищними і захоплюючими за напруженням пристрастей є змагання з біатлону, який з кожним роком набуває все більше популярності у росіян, які є традиційно сильними в цьому виді спорту. Старт цього турніру намічений на кінець листопада 2016 року, а завершиться він на заключному етапі в Норвегії в середині березня 2017 року. Лідерами у світовій першості з біатлону виступають такі країни, як Норвегія, Швеція, Росія, Франція.

Чемпіонат світу з хокею 2017 року
Спортивные события в 2017 году
Хокей – дуже видовищний і швидкісний вид спорту, з великою кількістю контактної боротьби і цікавими розв’язками. Спостерігати за змаганнями на льоду завжди дуже цікаво. Адже в хокей грають справжні чоловіки. Як правило, старт чемпіонату світу з хокею призначається на пізню весну, коли більшість чемпіонатів в національних хокейних лігах закінчені, і гравці маю можливість представити інтереси своєї країни на світовій першості.

Чемпіонат світу з фігурного катання 2017 року
Спортивные события в 2017 году
Серед численних спортивних подій, мабуть, одним з найбільш естетично красивих і яскравих є чемпіонат світу з фігурного катання. У 2017 році чемпіонат світу з фігурного катання пройде у березні у Фінляндії. Російська школа фігурного катання традиційно сильна, що приковує інтерес великої кількості вболівальників з Росії.