Срібні монети США

0
263

Одним з благородних металів, що використовуються для виробництва монет, є срібло. Його вартість значно дешевше золота, тому срібні монети для інвестування невеликих сум, підходять найкращим чином, дозволяючи кожному набувати срібні гроші для вдалого вкладення капіталу, його збереження і примноження. Срібні монети карбують багато країн для залучення інвесторів, винятком не є і Сполучені Штати.

Інвестиційні срібні монети США не призначені для обігу, проте законним платіжним засобом. У США вперше їх почали випускати в 1986 році, згідно монетному актом 1985 року.

Саме тоді, для карбування срібних доларів стали використовувати срібло 99,9 проби. На них зображується йде «Свобода», як на 50-центових золотих монетах зразка 1916-1947 років.

Придбати срібні монети США

Сьогодні, продаж інвестиційних та пам’ятних срібних монет США здійснюється банками і спеціалізованими магазинами, де можна придбати всі види срібних грошей США. Одним з таких магазинів є «Золотий монетний дім», в якому купівля інвестиційного срібла забезпечує:

– повний захист від підробок;

– збереження і примноження капіталу;

– мінімальний розрив у вартості за купівлю та продаж;

– відсутність податку ПДВ;

– видача документів, що підтверджують купівлю, із зазначенням дати придбання.

«Золотий монетний дім» пропонує купити срібного «Американського орла» — єдину інвестиційну монету США, яка карбується з 1986 року. З тих пір, її дизайн не змінювався, вона має на реверсі зображення білоголового орла, за що отримала свою назву. Це зручний спосіб інвестувати свої гроші, що привело до широкої популярності цієї американської монети, і за час її випуску було продано 130 мільйонів штук.

Довгий час в США пам’ятні срібні монети не виготовлялися, однак у 1982 році, до 250 річниці з дня народження Джорджа Вашингтона, був випущений пам’ятний срібний долар, який відновив випуск пам’ятних срібних грошей.

Так, у 1983 році карбували срібні пам’ятні монети, присвячені Олімпійським іграм в Лос-Аджелесе.

А до сторіччя освячення статуї «Свободи», в 1986 році випущена нова пам’ятна монета. До 200-річчя конституції США, також був викарбуваний срібний долар. Випуском нового срібного долара було відзначено 200-річчя конгресу США. Також срібні долари випущені і в зв’язку з іншими знаменними для Штатів датами, наприклад:

– ювілейний долар 500 років з дня відкриття Америки Колумбом;

– 200 років Капітолію США;

– 200 років Білого дому.

Також в США були випущені пам’ятні доларові монети з приводу збору коштів для будівництва низки меморіальних комплексів та музеїв.