Ставки на футбол в БК Фонбет

5-21-2021

 

Ставки в «Фонбет» лайв: как делать ставки live в БК Fonbet
 

Реєстрація та ідентифікація в БК Фонбет

Для гри в ппс відвідайте з паспортом один з клубів «Фонбет». Для інтерактивних ставок в Фонбет” зареєструйтеся на сайті компанії і пройдіть ідентифікацію.Є три способи підтвердити особу в БК “Фонбет”.* отримайте клубну карту і в особистому кабінеті вкажіть паспортні дані.* введіть номер телефону, прив’язаний до qiwi-гаманця, і натисніть “підтвердити”.* завантажте фото паспорта в особистому кабінеті, вкажіть зручний час дзвінка і дайте відповідь оператору. Також хочемо вам порекомендувати ставки на евро 2021 группы футбол в БК Фонбет. 

Є три способи підтвердити особу в БК «Фонбет».

• отримайте клубну карту і в особистому кабінеті вкажіть паспортні дані.

• введіть номер телефону, прив’язаний до qiwi-гаманця, і натисніть “підтвердити”.

• завантажте фото паспорта в особистому кабінеті, вкажіть зручний час дзвінка і дайте відповідь оператору.

Вибір ставок

«фонбет» пропонує своїм клієнтам авторську лінію. На відміну від більшості російських букмекерів, які купують софт, лінія створюється власним аналітичним відділом.Фонбет приймає ставки більш ніж на 50 видів спорту і найактуальніші кіберспортивні події.

Фонбет приймає ставки більш ніж на 50 видів спорту і найактуальніші кіберспортивні події.

Коефіцієнти

Маржа в «Фонбет» прематче становить близько 5-6% на рівноймовірні результати.На великі спортивні події “фонбет” регулярно пропонує підвищені коефіцієнти.

На великі спортивні події “Фонбет” регулярно пропонує підвищені коефіцієнти.

Live і трансляції

«Фонбет» — лідер в росії за кількістю подій в лайві. Причому в лайв-режимі користувачам доступні події, яких не було в прематчі. Маржа на такі ставки становить близько 6-7%. Більшість трансляцій на сайті “Фонбет” можна дивитися з нульовим балансом. У деяких випадках на рахунку потрібно мати від 1 рубля для перегляду прямих ефірів. Наприклад, для матчів КХЛ.

Більшість трансляцій на сайті “Фонбет” можна дивитися з нульовим балансом. У деяких випадках на рахунку потрібно мати від 1 рубля для перегляду прямих ефірів. Наприклад, для матчів КХЛ.

Мобільні додатки на “андроїд” і» айфон “

У БК “Фонбет” є мобільні додатки на ios і android, а також додатки для windows і macos. У додатках збережені основні можливості головного сайту, а інтерфейс відповідає високим стандартам якості.

У додатках збережені основні можливості головного сайту, а інтерфейс відповідає високим стандартам якості.