Ставки на хокей в БК Фонбет

5-21-2021

 

Букмекерская компания Фонбет по прежнему продолжает сотрудничать с клубами  КХЛ
 

Види ставок на хокей в БК Фонбет

Чому при виборі букмекерської контори досвідчені гравці часто звертають увагу на розпис? Тому що чим вона ширша, тим більший вибір ставок на матч і, відповідно, вищі шанси на успіх. Але при цьому необхідно розуміти суть кожного виду ставки, щоб не програти через недосвідченість і незнання особливостей того чи іншого парі. Далі розглянемо основні види хокейних ставок. Також хочемо вам порекомендувати ставки на спорт В БК Фонбет.

  • основний результат. Це ставки на перемогу однієї з команд або нічийний результат. Всього три варіанти для укладення парі: п1, н і п2.
  • перемога з урахуванням овертайму. У ставках на хокей досвідчені гравці віддають перевагу саме цій ставці, а не основного результату, вибираючи перемогу певної команди з урахуванням овертайму.
  • подвійний шанс. Коли беттер не може визначитися між двома ставками основного результату, на допомогу приходить ринок з подвійним шансом. Тут можна вибрати 1x-непрограш першої команди, а це означає, що для виграшу парі необхідно, щоб перемогла перша команда або основний час завершився внічию. Отже, x2 – це не-програш другої команди, 12-відсутність нічиї або, іншими словами, п1 або п2.
  • азіатський гандикап. Під гандикапом (форою) слід розуміти перевагу однієї з команд. Фора може бути зі знаком плюс або мінус. Якщо робиться ставка з плюсовою форою, то кількість закинутих шайб додається і, навпаки, при мінусовій – віднімається. Наприклад, ставка ф1 (-1.5) на матч Піттсбург Пінгвінз – Вашингтон Кепіталз. Для проходу нашої ставки потрібно, щоб Піттсбург виграв з різницею мінімум два голи. Так, якщо рахунок буде 5:3, то з урахуванням фори Піттсбург переможе 3.5:3.
  • тотал більше або менше. Тотал в хокеї-це кількість закинутих шайб, і букмекер пропонує вгадати результативність поєдинку, поставивши на більшу або меншу кількість голів. Наприклад, тб (5.5) – тотал більше 5.5 шайб. Для виграшу цієї ставки потрібно 6 або більше голів у матчі.
  • підсумки періоду. У букмекерських конторах можна ставити на результат, подвійний шанс, тотал і фору першого, другого або третього періоду.
  • рахунок матчу. У футболі складно передбачити точний рахунок, а в хокеї це зробити практично нереально. Однак якщо вам це вдасться, то ви зможете зірвати хороший куш, адже коефіцієнти на результати цього ринку дуже високі.
  • комбіновані ставки. Такий вид ставок включає в себе два варіанти результатів з різних ринків, наприклад, перемога першої команди + тотал більше 6.5.
  • показники гравців. Є можливість поставити на результативність кожного хокеїста.

Варто виділити довгострокові ставки-цікавий вид укладення парі, де необхідно назвати переможця турніру: НХЛ, чемпіонат світу, КХЛ та ін.

Основні чемпіонати для ставок на хокей

Букмекерська сфера дуже розвинена, а хокей – один з найпопулярніших видів спорту, тому зробити ставку сьогодні можна практично на будь-який турнір. Але ось далеко не всі вони варті уваги. Найкраще ставити на статусні чемпіонати, де і договірних матчів менше, і коефіцієнти вище, та й максимуми для ставок не 30 доларів. Трійка основних турнірів – це нхл, кхл і чемпіонат світу, на них і варто зупинитися, принаймні, для початку.

Nhl найсильніша ліга світу, виступати в якій – мрія кожного хокеїста, а дивитися матчі – насолода для всіх шанувальників гри з ключкою і шайбою. Кращі клуби США і Канади борються за очки в регулярному сезоні, щоб пробитися в плей-офф і завоювати кубок Стенлі.