Ставки на віртуальний футбол у БК Parimatch — секрети виграшних ставок

12-28-2020

Ставки на віртуальний футбол — як ставити на матчі по VRF у БК Паріматч. Вигравайте реальні гроші, роблячи ставки на віртуальні матчі. Завжди вигідні коефіцієнти у БК Паріматч.

Віртуальний футбол — одним з найвидовищніших видів кіберспорту, де максимально просто робити ставки та вигравати на регулярній основі завдяки високим котируванням коефіцієнтів. Щоб зробити ставку на віртуальний футбол онлайн, досить перейти на офіційний сайт букмекера, зареєструватися та поповнити ігровий рахунок. Також варто зазначити, що у цьому році спостерігається стрімкий ріст популярності саме віртуального футболу, оскільки класична гра з розділу https://pm.ua/ua/football у 2020 не могла похвалитися великою кількістю проведених матчів. Але експертам порталу The Guardian все ж вдалося скласти топ-100 кращих жінок-футболісток 2020.

Головні відмінності віртуального футболу від реальної гри

Віртуальний футбол — сучасна гра-емулятор, яка проводиться в віртуальному світі, але все її елементи базуються на реальних параметрах. Зареєстровані користувачі букмекерської контори Паріматч мають можливість укладати парі на матчі, які проходять у віртуальних футбольних лігах не лише перед їх початком (прематч), але й в режимі live.

Окрім цього букмекер прагне забезпечити дійсно високі коефіцієнти та простий доступ до прямих відеотрансляцій ключових подій. При цьому зазначимо, що активне впровадження відеотехнологій вже почалося у класичному футболі, про що повідомили журналісти авторитетного видання Forbes в однойменній новині. Але лише у віртуальному футболі є можливість робити ставки майже кожного дня, а очікування результатів зустрічі тут займає лише декілька хвилин.

Оптимальна стратегія для ставок на VRF

Варто відзначити, що реальний та віртуальний футбол (VRF) — різні речі, тому робити ставки в кожному з напрямків слід виходячи з їх особливостей. Наприклад, для ставок на віртуальний футбол варто розробити окрему стратегію та тактику гри. Чудових результатів можна добитися зі стратегією «Топимо за Мадрид», серед ключових особливостей якої:

  • була створена на основі стратегії Мартингейла;
  • передбачає укладення парі на обрану команду до тих пір, поки вона здобуде перемогу;
  • підвищення розміру ставки на 0.5% після кожного програшу!

Щоб зробити ставку на VRF і не прогоріти, потрібно знати теорію ймовірності, за якою жодна з команд не може програвати нескінченно. Тут немає сенсу враховувати індивідуальні особливості футболістів, оскільки всім процесом керує вбудований алгоритм.