Стійки для мікрофонів: як вибрати модель?

6-8-2020

Організація будь-якого заходу вимагає серйозної підготовки. Ще більше зусиль доводиться докладати, якщо планується під час торжества використовувати акустичне обладнання. Треба сказати, сьогодні воно присутнє практично на всіх святах, мітингах, корпоративах, адже завдяки музичному супроводу настрій гостей поліпшується і вечірка стає жвавіше.

Додамо звуку?
Звичайно, для кожної ситуації потрібен певний комплект аудіопристроїв. Так, якщо на вашому заході очікуються виступи ораторів, співаків, виходи ведучих до глядачів, то обов’язково потрібні мікрофони. Адже без них звук не буде поширюватися про залу. Також треба подбати про придбання мікрофонних стійок до них. Вони стануть в нагоді як на концерті, презентації, так і на святі – адже у всіх випадках виступаючим доведеться десь залишати мікрофон. Стійка допоможе вирішити цю проблему. Замовити такі конструкції можна на порталі www.06236.com.ua/list/16805. Це магазин професійного шоу обладнання. У його асортименті ви можете знайти найрізноманітніші типи пристроїв – від колонок і стійок до лазерної шоу-апаратури і діджейських пультів. Як бачимо, компанія готова допомогти своїм клієнтам організувати торжество будь-якого масштабу.

Але незалежно від того, які саме аудіопристрої ви вирішили придбати, треба багато уваги приділити їх вибору. Адже варіантів на вітрині багато, але кожен тип розрахований на певні завдання. Тому треба бути обачним.

Як ми з’ясували, Мікрофонні стійки-обов’язковий атрибут практично на всіх заходах. Давайте розберемося, як їх грамотно вибрати.

Зверніть увагу на тип
Сьогодні виробники стійок випускають на ринок найрізноманітніші моделі цих конструкцій. Так, є класичні стійки, основа яких-вертикальна штанга на ніжках з затискачем для мікрофона вгорі. Вони популярні, але у них є недоліки – виступаючим доводиться стояти впритул до стійки, щоб мікрофон вловлював голос.

Уникнути цих складнощів можна, якщо замовити стійки «журавель». Тут є додаткова штанга, яку можна нахиляти і розгортати як зручно. Таку стійку часто використовують музиканти, так як її конструкція дозволяє максимально наблизити мікрофон до інструменту і домогтися гарного звучання.

Є також Категорія настільних мікрофонів. Найчастіше їх застосовують радіоведучі, ді-джеї, диктори. Тут працювати доводиться за столом, і стійка допомагає утримувати мікрофон в потрібному положенні. Штатив легко регулюється, що дозволяє домогтися максимальної зручності.

Враховуємо нюанси
Стійки вибирають в основному за типом конструкції, але є й інші моменти, які важливо врахувати. Так, зверніть увагу на вагу виробу, зручність регулювання штатива – адже на сцені не буде часу для довгої «настройки» конструкції, все доведеться робити швидко. Переконайтеся, що ніжки стійки досить стійкі – це дозволить уникнути різних казусів під час виступу.