Страхітливі факти про залежності

0
360

Незважаючи на те, що про таку страшну хворобу людства як наркоманії попереджають мало не з дитячого саду, нерідко про наркотики складається невірне уявлення. На жаль, така інформація часто відверто неправдива і спрямована в бік пом’якшення їх наслідків. В основному, ідеалізація походить від осіб, безпосередньо пов’язаних з наркобізнесом або тих, хто вже не здатен зупинитися. Саме тому продавці зацікавлені у відсутності знань про руйнівну силу наркотиків у своїх потенційних покупців. Щоб мати чітке уявлення про це зло, потрібно знати десять основних факторів впливу наркотиків на людський організм.


Якщо ж людина не може зупинитися саме час подумати про те, щоб звернутися в спеціалізовану клініку, таку як наркологічний центр “Ренесанс” (http://ncrenessans.kz/). Дивовижна, єдина у своєму роді авторська методика «Ренесанс» дозволяє повернутися до життя, де немає вживання алкоголю і наркотиків, немає депресії.

Першим є поняття про отруту, який в залежності від кількості впливає на стан людини. Мінімальне ? розслабляє, середня ? притуплює рефлекси і свідомість. Велике, так звана передозування найчастіше призводить до смерті.

Друге ? прямий вплив на свідомість. У деяких субкультурах існує стереотип, що наркотичний дурман стимулює до створення мистецьких шедеврів. Тут величезна частка лукавства, адже якщо спочатку творець-наркоман і бачить якісь особливі образи, то дуже скоро креативне мислення під впливом галюцинацій буде вести тільки до хаосу.

Третій фактор полягає в можливих проблемах, які стають причиною прийому наркотиків. Але крім медичних приписів ніщо не повинно змусити сильну особу на такий крок. Якщо ж таке трапляється, то важливо зрозуміти, що саме сталося, адже усунення цих непорозумінь може не дати можливості зробити з людини наркомана.

Четвертою причиною можна назвати тимчасовий і небезпечний ефект від застосування. Душевний, фізичний біль не підуть назавжди, а після закінчення дії повернуться з новою силою. Це змушує до повторень процедур.

По-п’яте, алкоголь за своїми властивостями також можна зарахувати до наркотику. У всіх цих випадках відбувається спалювання вітамінів в організмі, а після закінчення дії наступають розбитість і хворобливі відчуття.

Шостий фактор ? легкі наркотики, наприклад, марихуана, не менш небезпечні, ніж важкі. В її димі міститься безліч речовин, більшість з яких канцерогенні або просто шкідливі. Важке похмілля навіть після марихуани змушує продовжувати вживання. Все це призводить до незворотних руйнувань людського організму.

Сьомий факт відкриває істину про найбільш руйнівний наркотик ? екстазі. Цей галюциноген безпосередньо впливає на нервову систему, знищуючи її.
Восьмий причиною відмови від наркотиків слугує їх неможливість поєднувати не тільки з фізичною працею, але і з творчо-інтелектуальних. Який перебуває під наркотичним сп’янінням порушена моторика, практично відсутні рефлекси. Навіть легка ступінь перешкоджає концентрації уваги, порушує пам’ять.

Дев’ятий фактор ? дію наркотиків викликає притуплення почуттів. При цьому відбувається блокування відчуттів, що призводить до неадекватності свідомості, дивним і навіть небезпечним реакцій. Нерідко нервова система може бути навіть паралізована.

Десятий факт ? наркотики дуже важко вивести з організму. Вони відкладаються в жирах тіла і залишаються там необмежений час. Процес очищення дуже складний і нездатний видалити всі шкідливі, чужорідні речовини. Саме тому реабілітація наркоманів далеко не завжди призводить до щасливого фіналу.