Страхування працівників пожежної охорони

9-30-2019

Обов’язкове страхування пожежних дружин і працівників пожежної охорони у компанії “Нафтогазстрах” – це вигідно. У нас можна розрахувати вартість страховки та замовити доставку поліса по всій країні.

Порядок обов’язкового особистого страхування пожежників регламентований законодавством України. Це той випадок, коли вимоги держави справедливі і виправдані. Пожежні дружини створюються на підприємствах, щоб оперативно ліквідувати пожежу. Страховими випадками за цим видом страхування є:

  • Смерть застрахованої особи;

  • Отримання групи інвалідності I, II, III ступеня;

  • Травма.

Страховий випадок настає, якщо шкоду завдано члену пожежної команди під час гасіння пожежі. У цьому основна відмінність такого договору від стандартного поліса страхування від нещасного випадку (НС). Оскільки договір НС надає покриття 24 години на день протягом року.

Тарифи на страхування для пожежників

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України максимальний страховий тариф становить 2% від страхової суми. Акцент на слові «максимальний». Це означає, що наша страхова компанія може запропонувати більш вигідні умови і низькі тарифи.

На вартість страхування пожежної дружини впливає кількість застрахованих осіб: чим більше їх число, тим дешевше страховка.

Також має значення тип об’єкта, де заснована пожежна дружина або команда. Страхування сільських або місцевих пожежних дружин обійдеться дешевше, ніж для працівників виробничих підприємств. Справа в тому, що на промислових об’єктах більш висока ймовірність загоряння.

Страхування пожежної охорони у “Нафтогазстрах”

Для повноцінного страхового захисту рекомендуємо також застрахувати майно підприємства від вогневих ризиків, і співробітників – від нещасного випадку не тільки при ліквідації пожежі.