стратегії гри в ігрові автомати

7-4-2020

 

Є кілька варіантів, які пропонують нам в допомогу для виграшу в ігрових автоматах. Але вони не дають 100% шансу зірвати банк, але при цьому дотримуючись цих правил, то програти теж в принципі не вийде. Також хочемо порекомендувати пограти в ігровий автомат на сайті https://gaminator-777.com.ua/keks/ 

1. Насправді ніякої понад ідеальної тактики гри не існує. Буває і таке, що пропонують придбати так звану безпрограшну тактику. Купити її насправді можна, але і розташовувати відразу на те, що зірвете легкий джекпот не варто.

2. Вперше сівши за новий ігровий автомат, не забудьте уточнити правила, а також і можливий виграш, і які умови треба виконати, щоб його виграти. Постарайтеся всю цю інформацію отримати ще до того, як ви сядете перший раз за новий автомат.

3. Є автомати з простими правилами, також існують і з більш складними. Якщо ви новачок, вам дійсно потрібно для початку користуватися автоматами з першого варіанту.

4. Є неписане правило, що чим більше ставка зроблена, тим більше шансів на перемогу. Не скупіться. Спробуємо розрахувати: якщо зробимо ставку розміром в 5 центів, то шанс виграти 150 доларів мінімальний, при найкращому розкладі. Шанс на таку удачу дуже малий, одна перемога на десять тис. ставок. Єдиний позитивний момент маленьких ставок – це те що можна розтягнути гру по часу. В такому разі все одно є мінуси. Зі статистики видно, що ви втрачаєте більше грошей, при великій кількості ігор з маленькими ставками. Але і ставити всю наявну у вас готівку на одну гру, теж не дуже вдалий варіант. Найоптимальніший варіант, ставити приблизно 3-6% всієї вашої суми, яку ви принесли на гру. Шукайте ті автомати, які вам підійдуть більше за розміром ставок, так як є такі автомати, які ставлять обмеження за ставками.

5. Також підвищується ризик з великою кількістю барабанів в автоматі. Бажано починати на автоматах з трьома барабанами. Виграш на таких автоматах не грандіозний, як в автоматах з великою кількістю барабанів, але і дістається він набагато простіше. Так як у них немає сімок з іншими подібними символами, потрійних і подвійних смуг.

6. Ходить серед гравців таке припущення, що поступове збільшення ставки в процесі гри з часом все одно призведе до перемоги. І ще раз спробуємо розрахувати такий приклад: приблизно виграш у нас 100 ставок, одна ставка у нас дорівнює 3$, якщо лінія або бонус у нас випадають до того, як було зіграно 100 ігор, то зрозуміло, ми виграємо 300$. Але при програші 100 ставок, ставку вже потрібно піднімати до 6$, щоб наступний виграш становив вже не менше 600. Тобто впродовж такої гри ставки поступово піднімаються в два рази, до виграшу. Є тільки одна вимога до гравцеві в даному випадку, це мати при собі чималу суму грошей, щоб можна було на тривалому протягом гри подвоювати ставку.

7. Також не забувайте, що зрозуміло є і шанс на програш. Для цього буде краще, якщо ви заздалегідь відкладіть суму грошей, яку не шкода витратити на гру. Але і про виграш забувати не варто! В ідеальному варіанті, якщо ви встановите суму виграшу після якої ви зможете спокійно піти. Досвідчені гравці завжди знають, коли потрібно зупинитися не залежно від програшів або поразок. Не намагайтеся відігравати у автомата програш, це може закінчиться плачевно. Але і розраховувати постійно на смугу везіння теж не варто, адже вона все одно коли-небудь припиниться.