Сучасне рішення для миттєвої фотографії (2 фото)

0
144

З кожним роком з’являється все більше інновації і технологій абсолютно у всіх сферах життя. І фотосправа не є винятком. Зараз більшість людей прагне відобразити всі найважливіші події свого життя за допомогою фотоапаратів або телефонів. Хоча ще одним прекрасним рішенням вважається фотобудка. Ця кабіна дозволить зробити знімок за одну хвилину і миттєво його роздрукувати.

Які виконує функції?
Всі фотобудки мають компактний розмір і можливість розміщення відразу кількох людей. Крім того, в ній ви знайдете инстапринтер. Він дозволить відразу роздрукувати фотографії або відправити їх в соціальні мережі. Але і це далеко не всі можливості, якими володіють такі пристрої. Тому що є такі додаткові функції:
– Хромакей, тобто всі шість фотографій робляться на зеленому тлі, а далі він змінюється на будь-який, який вам сподобався. Крім того, далі знімки відправляються на пошту або в соціальні мережі.
– Здійснюється синхронізація з іншими пристроями.
– Інтерактивна стійка допоможе зручно займатися корекцією знімків і їх розміщенням.
Современное решение для мгновенной фотографии (2 фото)

Оренда фотобудки
Найчастіше такі пристрої розміщуються в певних місцях, але існує можливість придбати фотобудку для свого магазину або ж взяти її в оренду. Такий метод актуальний для різних брендових магазинів або ж світських заходів. Щоб відвідувачі і клієнти могли зробити фотографії в вподобаної одязі, а після їх роздрукувати. А, так як вони можуть розміщувати знімки у себе в профілях в інтернеті, то це значно підвищить впізнаваність компанії.
Оренда фотобудки або покупка відбувається з брендуванням, при чому існує можливість безкоштовно розробити оформлення панелей, брендувати штори і навіть фотографії. При цьому клієнт сам визначає розмір фотографій і їх кількість. Що стосується реквізиту, то для окремих фотосесій або презентацій, фахівці можуть виготовити щось унікальне з дерева, картону і паперу. Також відбувається виготовлення конвертів і запрошень для кожного окремого події.
Далеко не завжди люди і покупці можуть сфотографуватися на свій телефон або інший гаджет. Тому цей пристрій зможе вирішити цю проблему, приносячи додатковий прибуток для підприємства або магазину. Не кажучи вже про те, що це прекрасний метод безкоштовного просування бренду, товару або компанії. Тому мова йде не просто про фотокабинете, а радше про інноваційний метод маркетингової комунікації.