Сучасний спосіб виклику таксі

0
386

Служба онлайн таксі з кожним днем набуває все більшої популярності. І це не дивно, адже поширення різноманітних гаджетів надзвичайно велике, як і використання спеціальних додатків.


Онлайн таксі на сайті https://linkor.in.ua/

Як замовити таксі онлайн
Замовити машину через інтернет можна дуже легко. Щоб зробити замовлення автомобіля, не потрібно шукати в телефонному довіднику номери телефонів таксі і висіти на лінії, чекаючи відповіді оператора. Досить завантажити в смартфон спеціальну програму і ви зможете швидко оформити заявку, заповнивши відповідну форму:
– Адресу, куди необхідно подати авто – назва вулиці, номер будинку та під’їзду.
– Точний пункт призначення.
– Контактні дані пасажирів.

При бажанні в розділ «Примітка» можна внести додаткову інформацію про те, з якого боку краще під’їхати.
Оформляючи наступний виклик, при введенні пункту призначення, програма автоматично запропонує вам вибрати з попередніх варіантів. Це значно прискорить процес оформлення заявки. При необхідності, найбільш затребувані адреси можна внести в закладки.
Безпосередньо на сайті програма прорахує вартість таксі, і вам не доведеться хвилюватися про те, що водій заявить нечувану суму. Особливо при необхідності поїздки на далекі відстані або за місто.

Тут же можна дізнатися і про орієнтовний час подачі машини за вказаною адресою. Не надзвонюючи диспетчеру, ви зможете простежити етапи виконання заявки. Система надасть усі дані на автомобіль: – марка, номер, колір кузова. Додатково ця інформація обов’язково прийде на ваш номер телефону у вигляді sms повідомлення.

Відправивши заявку через інтернет, ви зможете бути впевнені в тому, що вся інформація про місце подачі авто буде передана правильно, так як дані не будуть спотворені в результаті поганої чутності.

Переваги виклику таксі онлайн
Виклик таксі онлайн за допомогою програми забезпечить масу переваг перед традиційними способами:
– Надзвичайно швидке оформлення заявки.
– Демократичні ціни.
– Отримання знижки при повторних зверненнях.
– Висока швидкість подачі машини.
– Можливість самостійного вибору класу авто – стандарт, універсал, мікроавтобус, VIP та ін.
– Миттєвий розрахунок вартості поїздки.
– Цілодобове обслуговування.
– Попереднє замовлення машини на конкретну дату і час.

Можна відразу вказати необхідні додаткові послуги, просто поставивши галочку в певному місці – перевезення тварин, вантажів, зустріч в аеропорту, наявність дитячого крісла, кондиціонера та ін.
Виклик машини через інтернет – це гарантія комфортної поїздки і своєчасного прибуття в пункт призначення.