Суть йоги: як вилікуватися від психічних захворювань на прикладі стійкою героїні (4 фото)

0
452

Хайді Вільямс довгий час страждала від психічного розладу, яке було викликано посттравматичним синдромом – Хайді була зґвалтована, і довго шукала себе. Виявилося, що йога може творити чудеса. Йога для беремеенных врятувала життя малюкові потерпілої, коли вона ледь не втратила дитину на шостому місяці. У дівчини навіть виникала ідея покінчити життя самоубийстовм, але слава Богу, до цього не дійшло – Хайді виявилася людиною, стійким і почала шукати інший вихід. Заняття йогою почали вносити в життя Хайді нові фарби і задоволення від кожного нового дня, а коли Вільямс знову відчула смак до життя, то почала поширювати свої знання серед людей, даючи їм другий шанс.

“Коли ти живеш під гнітом психологічних проблем, – розповідає Хайді, – ти чіпляєшся за будь-яку ниточку. І це спрацювало. У йозі я знайшла вихід і відчула справжню благодать і полегшення. Світ для мене змінився і став іншим. Тепер я відчуваю себе безпечно і счастиливо. Моя гола йога це виклик, це краса, це єднання з природою. В цьому немає нічого поганого”.
Варто сказати, що Хайді не єдина жінка, що кидає виклик суспільству за допомогою оголеного тіла. Відома швейцарська феміністка і хужожник Мило Муаре без цензури відстоює інтереси і цінності Європейського Союзу, розгулюючи по світових столицях в чому мати народила.
Суть йоги: как излечиться от психических заболеваний на примере стойкой героини (4 фото)

Ось і Хайді оговталася від хвороби, і надихнула інших на запуск самовідновлення душевної рівноваги та пошуку позитивних моментів в житті. Вже створена спеціальна група підтримки, до якої може звернутися будь-який бажаючий, щоб отримати необхідну допомогу в боротьбі з депресією і негативгыми думками. Але і це не все. Уроки йоги допомагають скинути вантаж турбот, стресів, так що до них можуть приєднатися звичайні люди, які страждають від перевтоми і щоденних проблем, з якими ми всі, так чи інакше, стикаємося в цьому суворому і безжальному світі.
Суть йоги: как излечиться от психических заболеваний на примере стойкой героини (4 фото)

Дізнатися про роботу Хайді дуже просто – дівчина активно взялася за використання соціальних медіа для розвитку і просування свого проекту, обіцяючи просвітлення та відмінне фізичне здоров’я кожному, хто звернеться до неї. Будемо сподіватися, що за допомогою такого натхненника, демонструє на своєму особистому досвіді позитивні зміни від занять йоги, все більше людей зможуть відчути гармонію душі і тіла, все більше розкриваючись і відкриваючись прекрасного і емоційного світу, в якому немає місця для болю і смутку.
Суть йоги: как излечиться от психических заболеваний на примере стойкой героини (4 фото)