Світлові кулі – нестандартний сюрприз

0
140

Набридло дарувати нудні й непотрібні подарунки? Хочете, щоб ваш сюрприз виділявся на тлі інших? Бажаєте виділитися своєю творчою думкою? Пропонуємо вашій увазі світлові кулі. Це незвичайний і оригінальний подарунок, який припаде до смаку будь-яким віковим групам населення. Такий презент здатний порадувати і дорослих, і маленьких любителів чогось незвичайного, красивого і оригінального.

Подарунок, який оцінять по гідності!
Звичайні гелієві кулі використовується вже багато років. Вони надають будь-якого свята фарб і радісну атмосферу, але гелієві світяться варіанти – незабутній подарунок! Куля з гелієм – це такий же повітряна кулька, але і такий, що в темряві може загорятися різними кольорами, як нічник. Колір світіння покупець обирає сам момент створення замовлення. Замовник може вибрати з декількох кольорів той, котрий йому більше всього до душі: зелений, синій, червоний, жовтий або білий.

Світяться моделі допоможуть відтворити атмосферу дитинства і наповнити будь-яке приміщення теплими, веселими фарбами. Одного разу купивши такий подарунок – ви вже не зможете уявити собі будь-який наступний свято без них. «І це все?» – запитаєте ви, на що ми вам відповімо, звичайно ж немає. Красиві кулі – це маса приємних і дуже важливих бонусів, а саме:
-індивідуальний сюрприз, який важко забути;
-корисний подарунок, підвищує рівень щастя в організмі;
-роль каганця після і під час урочистостей;
-яскрава нотка в сірих і однотипних будні.

Замовити його можете прямо зараз у нас на сайті. Матеріали – високоякісні, тому що вироби отримуємо безпосередньо від американського виробника.

Чому кулі здатні світитися?
Так чому ж ці вироби світяться? Секрет простий – всередині них знаходиться невеликий світлодіод, розташований так, щоб світло заповнює весь вакуум рівномірно. Заряду кожного світлодіода вистачає більше, ніж на три доби, а латекс, з якого виготовлено кожний виріб – більш міцне, так що ви можете не турбуватися про те, що в самий відповідальний момент заряд батареї закінчиться, або про те, що оболонка просто лопне. Більш того, навіть після урочистої частини ця куля зможе порадувати вас теплим світлом, який буде нагадувати про минулий святі.

Такі вироби можна придбати не тільки для свят. Наприклад, можна купити їх для дитини. Повірте, він буде дуже радий такому незвичайному і навіть загадкового сюрпризу. Тим більше, вони є нешкідливими для організму. Також ці кулі, здатні додати романтики в будь-романтична вечеря.

Яскравий куля з наповнювачем – унікальний і своєрідний елемент, сфера застосування якого досить широка. Такий подарунок здатний подарувати свята унікальну і неповторну атмосферу чарівництва і казки.