Татамі для карате!!!!

1-27-2020
Татами Smai 2 см- SMAI

Татамі – це спеціальний спортивний мат, який використовується для проведення тренувань і змагань по деяких видах східних єдиноборств. Придумані японцями, татамі спочатку застосовувалися в якості підлогового покриття в будинках, позначаючи цим же словом міру вимірювання. Пізніше термін перекочував в спорт, і тепер існує велика кількість татамі для єдиноборств різних розмірів, товщини, щільності, матеріалів виготовлення і зовнішнього вигляду. Все для карате пропонує вам хороший асортимент на вибір. У нас ви можете купити татамі для дзюдо, айкідо, карате та інших дисциплін. Ми гарантуємо своїм клієнтам вигідні умови співпраці, кілька способів оплати і доставити замовлення, наявність оптових знижок при купівлі на великі суми і професійну підтримку наших менеджерів.

Це стандартні «змагальні» варіанти товщиною 4 см, з яких формується борцівська зона необхідного розміру. Є й інший різновид татамі, яка називається будо – мати, або додянги. Вони також використовуються для східних єдиноборств і є дуже зручними в експлуатації, тобто мають кріплення типу «ластівчин хвіст»: скріплюються один з одним, як пазл, утворюючи міцне цільне покриття. Ці мати виготовляються з EVA , сучасного матеріалу, відрізняється довговічністю, зносостійкістю і хорошими амортизаційними властивостями. Розмір та інші характеристики відповідають прийнятим стандартам. Запрошуємо вас переглянути наявні в наявності будо – мати «ластівчин хвіст». Татамі для навчання і тренувань спортсменів можуть відрізнятися від змагальних, наприклад, бути тонше і меншої або більшої щільності. Крім класичних варіантів в нашому каталозі є ще один різновид: рол – мати для єдиноборств, які є універсальним підлоговим покриттям і підходять не тільки для боротьби, але і для гімнастики, йоги, занять фізкультурою і т. Оскільки кожна зона виділяється своїм кольором (бойова і безпечна), ми пропонуємо вам декілька різних кольорів для кожної моделі. Якими повинні бути татамі для єдиноборств.

Амортизація ударних навантажень при різких рухах і падіннях. Захист від ковзання (для цього змагальні та деякі тренувальні мати мають спеціальне рельєфне покриття, що забезпечує максимально зчеплення ніг спортсменів з татамі). Всі представлені в нашому інтернет – магазині моделі володіють зазначеними характеристиками і будуть сприяти комфортним і безпечним заняттям. Умови для надання оптових знижок вказані в кожній товарній картці разом з докладною інформацією щодо кожної конкретної моделі. Виробництво та постачання спортивного обладнання по всій Україні.