Те, що ви не знали про торах (7 фото)

0
304

Існує вислів, що вікна – очі будинку. Якщо це так, то вони повинні мати гідний макіяж. Його здатні створити штори. При їх підборі доводиться керуватися рядом критеріїв: стиль, фактура, колір, фасон, щільність, аксесуари, поєднання з іншими елементами інтер’єру. Зробивши правильний вибір, можна добитися повної гармонії в приміщенні. Але якщо хоча б один з критеріїв буде упущений, штори можуть зіпсувати враження навіть від самого шикарного інтер’єру. Сучасні дизайнери пропонують кілька видів штор.

Рулонні
То, что вы не знали о торах (7 фото)
Таку назву штори отримали за спосіб їх відкривання і закривання. У верхній частині вікна розташовується короб, у якому міститься згорнута в рулон і накручена на валик штора. Досить потягнути за нижню її частину або використовувати пульт управління, і вона закриє вікно частково або повністю. Рулонні штори зручно використовувати для оформлення кухонного вікна або заскленого балкона і з легкість їх можна купити тут – http://akvilon56.ru/rulonnye-shtory

Французькі
То, что вы не знали о торах (7 фото)
Для їх пошиття використовують легкі тканини: капрон, батист, шовк та інші. По всій довжині їх присборивают, щоб вийшли фестони. Французькі штори використовують у класичних стилях інтер’єру. Вони чудово поєднуються з ліпниною, різьбленими меблями, розписом і створюють враження розкоші.

Римські
То, что вы не знали о торах (7 фото)
Римські штори, як і французькі, мають складки, але не вертикальні, а горизонтальні. Складки ці з’являються, коли потягнеш за шнури, пропущені крізь отвори вздовж вшитих по боках шнурів. Виходять рівні широкі хвилі. Якщо потрібно закрити вікно, складки розправляють, і отримують рівне щільне полотно. Для римських штор практично немає обмежень у виборі тканин.

Італійські
То, что вы не знали о торах (7 фото)
Італійську штору перехоплюють поперечно декоративним шнуром і закріплюють його на карнизі. Виходить хвилеподібна складка. Такі штори не розсовують повністю. Зазвичай італійські штори створюють з різних тканин у кілька шарів. Така конструкція прикрасить інтер’єр вітальні і спальні.

Японські
То, что вы не знали о торах (7 фото)
Японські штори такі ж стримані, як і жителі цієї країни. Але за зовнішньою простотою криється глибокий зміст. Це простий рівний прямокутний шматок тканини без жодних складок. Для додання ідеальної рівності японську штору іноді натягують на прямокутну раму. Щоб закрити вікно, штори пересувають з боку в бік за принципом роликових дверей. Як варіант використовують три полотна різної довжини, кожний з яких трохи перекриває наступне.

Штори з ламбрекенами
То, что вы не знали о торах (7 фото)

Ламбрекен – декоративний елемент, розташований у верхній частині штор горизонтально. Він може бути пошитий на зразок французьких або італійських штор або не мати складок. Він може кріпитися окремо від штори або бути її невіддільною частиною. Як елементи декору в поєднанні з ламбрекеном використовують шнури, бахрома, тасьма.