Тексти з приколами чоловіка з днем народження

0
532

У нас можна знайти тексти з приколами чоловіка з днем народження. Зробіть в прозі приємно для чоловіка, виберіть у нас радісні і красиві тексти поздоровлення до Дня Народження. Самі веселі привітання своїми словами для чоловіка.
***

У мого коханого чоловіка сьогодні свято! Не можу повірити в те, що ти став таким дорослим. Напевно, хтось може подумати про те, що я це кажу своїй дитині. І це цілком нормально, бо так говорять саме дітям, але ж ми з тобою знайомі з самого раннього дитинства, тому ми з тобою виросли один в одного на очах. Ось сьогодні я можу сказати про це, а через кілька місяців буде твоя черга. Роднуля мій, я хочу сказати, що бути твоєю дружиною – це настільки крутий, що я навіть до кінця словами пояснити не можу. Та й не хочу пояснювати, тому що найважливіше це те, що ми з тобою обоє це знаємо і відчуваємо. Мені хочеться побажати тобі самого важливого і значного міцного здоров’я, тому що все інше не має сенсу, якщо немає здоров’я. Нехай це свято буде одним з найкрутіших у твоєму житті. Я намагалася заради тебе!

***

Я пам’ятаю, що ти не любиш особливо святкувати такі свята, мій дорогий, але повір, що залишити тебе без привітань я ніяк не можу. Мені хочеться привітати тебе з цим новим етапом у твоєму житті, з новим віком, якщо можна так сказати. Чим старше ми стаємо, тим швидше проходить для нас час, але ми повинні старатися цінувати кожну мить, бо він унікальний. Мені хочеться побажати тобі виключного здоров’я, багато сил і енергії, тому що ти у мене такий енергійний і активний молодий чоловік. Так, саме молодий чоловік, тому що твій вік ніяк не впливає на твою зовнішність. А мені це дуже подобається, тому що ти за собою відмінно стежиш. При цьому ти ще й залишаєшся таким же любителем пригод та екстриму, як і раніше. Тому я думаю, що здоров’я точно тобі не завадить. Я вітаю тебе, мій роднуля! Пам’ятай, що твоя дружина обожнює тебе.

***

В самого крутого і позитивного чоловіка на світі сьогодні свято. Він сьогодні став ще на один рік старше, хоча ніяк по ньому цього не скажеш. Ну а мені, як його вірною і відданою дружиною, це дуже подобається. Я хочу сказати, що навіть не помічаю твої зміни в зовнішності, але при цьому точно бачу, яким мужнім і відповідальним ти став за останні кілька років. Ти вже спочатку був готовий до того, що в тебе буде сім’я, але я навіть уявити не могла, що ти будеш настільки уважним і турботливим чоловіком. Я хочу побажати тобі всього того, про що ти мрієш. Напевно, просто зараз ти мрієш про рибалку, тому що тобі ніяк не вдається вибратися з друзями. Я дуже хочу, щоб твоя мрія збулася, бо сама дуже хочу смачну рибку. Правда, у тебе заняття поцікавіше, а потім готувати доводиться мені. Рідний мій, зі святом тебе!

***

Мій дорогий чоловік, ти сьогодні став ще на один рік старше, а разом з тим мудріше і відповідальніше. Я завжди говорила, що в нашій родині саме ти є набагато більш відповідальним. Роднуля, мені хочеться побажати тобі у цей святковий день тільки всього того, про що ти сам вже довгі роки мрієш. Я, звичайно, здогадуюсь, але вголос говорити не буду. Але вголос мені хочеться сказати те, що мені дуже пощастило з тобою, а ось коли я прокидаюся і бачу, що тебе немає поруч зі мною, той настрій відразу падає. Воно піднімається тільки в той момент, коли чую твій голів у телефоні. Мені хочеться побажати тобі, як активного і енергійному людині, міцного здоров’я і якомога більше сил і енергії. Я впевнена, що ти й далі будеш брати участь в різних пригодах, тому що сили тобі точно будуть потрібні. Але починай їх з завтрашнього дня, тому що сьогодні свято.

***

Самий крутий чоловік на світі сьогодні відзначає самий веселий і позитивний свято. Ти ставишся до тієї категорії чоловіків, які люблять відзначати свята, тому що саме в цей день ти можеш зібрати всіх своїх друзів і близьких, а у робочий час тобі не так вже й часто вдається з ними бачитися. Мені хочеться, щоб ти залишався такою, якою ти є зараз. Я просто не уявляю свій ранок без твоїх жартів, без твого постійно позитиву. Тільки пообіцяй мені, що сьогодні ви реально будете веселитися, а не сидіти і грати в карти. Я хочу привітати тебе, роднуля мій, і сказати, що ти навіть не уявляєш, який круту свято тебе чекає. Я дуже старалася, кілька днів витратила на те, щоб все це організувати. Мені хочеться, щоб ти отримував задоволення від кожної миті цього святом. Відривайся по повній програмі.

***

Роднуля мій, не знаю, як ти це робиш, але тобі завжди вдається робити для мене сюрпризи, влаштовувати круті свята. Я на цей раз ледве себе стримувала, щоб не розповісти про те, що я готую для тебе. І ось, настав той святковий день, який означає, що ти став ще на один рік старше. Сьогодні ти побачиш, над чим я так довго мучилася, що придумувала, тому що мені хотілося тебе так само порадувати, як це робиш ти зазвичай. Я вітаю тебе з тим, що ти настає новий етап твого життя. Я дуже добре тебе знаю, тому можу сміливо сказати, що він буде ще більш веселим і позитивним, ніж до цього. Ти вже точно постараєшся, але пам’ятай, що я теж не проти, щоб взяти участь в твоїх пригодах. Ти ж знаєш, що я не боюся нічого тільки тоді, коли поруч з тобою. А зараз давай вже підемо веселитися, тому що кожна хвилина цього дня дорога для нас.

***

Я так рада, що настав цей прекрасний святковий день, тому що саме він допоможе нам відмінно провести час разом. Роднуля мій, мій самий крутий і позитивний чоловік, я хочу сказати, що просто не розумію, як тобі вдається залишатися таким енергійним і активним. Насправді, часом я тобі навіть заздрю, тому що мені самій дуже хочеться відправитися в пригоду. Ти по-справжньому насолоджуєшся кожною миттю свого життя, а ще вчиш мене цього. Варто зізнатися, що зараз я вже більш активна, але мені точно є куди прагнути. Я хочу привітати тебе і сказати, що найважливіше для людини – це міцне здоров’я. Я, звичайно, намагаюся стежити за своїм здоров’ям, але ти й сам повинен піклуватися про себе, а не тільки про мене. Якщо ти будеш здоровий, то все інше вже буде самою собою. А я буду поруч, щоб допомогти.

***

… 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

***

Прикольні привітання з днем народження чоловікові на телефон