Теплове і електромеханічне обладнання

4-6-2018

Слайсер допоможе швидко нарізати продукти. До того ж забезпечить якісну і рівномірну нарізку, практично без відходів. Тому дане обладнання можна знайти на будь-якій професійній кухні, в магазині і супермаркеті. Використовується для нарізки сиру, ковбас, хліба, м’яса, фруктів, овочів і т.д.

Професійні слайсери можна розділити на кілька типів:

  • Ручні слайсери – підходять для невеликих магазинів і торгових точок. Подача продукту і рух ріжучого елемента відбувається вручну. Працівникові необхідно подавати продукт, притискати його і обертати ніж одночасно.
  • Напівавтоматичні – відрізняються схожістю конструкції і простотою роботи. Персоналу не потрібно особливих навичок, але важливо правильно дотримуватися техніки безпеки, щоб уберегти руки від травм і порізів. Принцип роботи досить простий – продукт знаходиться на робочій поверхні, притискається за допомогою спеціального пристрою до направляючої пластини. Оператор, виставивши необхідну товщину нарізки, включає слайсер, і вручну рухає каретку вперед-назад, подаючи продукт до ножа.
  • Автоматичні слайсери – назва говорить сама за себе. Практично весь процес нарізки відбувається самостійно. Працівникові необхідно лише покласти їжу в робочу зону і налаштувати необхідну товщину. Каретка приводиться в рух автоматично, а притискання продукту здійснюється спеціальним механізмом. Такі апарати коштують дорожче, але і продуктивність у них вище. Доцільно купувати автоматичні слайсери для великих закладів і магазинів, де щодня потрібно обробляти велику кількість харчів.

Пекарська шафа – професійний тепловий пристрій, спеціально призначений для приготування випічки, виробів з тіста в формах і листах. Має просту модульну конструкцію, невеликі розміри, легке управління. Використовується в кафе, ресторанах, кондитерських, столових і інших підприємствах громадського харчування для випічки коржиків, кексів, рогаликів, булочок, інших хлібобулочних виробів.

Пекарська шафа являє собою металевий короб. Простір між подвійними стінками заповнено теплоізоляційним матеріалом. Камера ділиться на секції, які можуть нагріватися до потрібної температури незалежно. Досягнення до заданої температури можливо за рахунок наявності двох груп ТЕН. Одна група розташована всередині робочого відсіку зверху (відкрито), друга знизу (закрито сталевим листом). Max температурне середовище до 300 градусів Цельсія, час розігріву – не більш ніж 30 хвилин.

Перш, ніж придбати техніку, необхідно звернути увагу на головні критерії вибору:

  • Габаритні розміри, кількість рівнів і секцій.
  • Гранична температура і швидкість нагрівання.
  • Спосіб підключення (газ або електро).
  • Споживана потужність.
  • Наявність додаткових функцій.