Термокружка – оригінальний корпоративний сувенір

0
285

Корпоративні сувеніри відіграють чималу роль у житті будь-якої фірми. Досвідчені маркетологи зазначають, що дана продукція сприяє формуванню індивідуального іміджу компанії, що позначається на її впізнаваності. Особливим значенням має можливість нанесення логотипу і торгової марки, що дозволяє персоналізувати різні вироби. В якості прикладу можна навести набори для взуття, термокружки, візитниці, брелоки, запальнички і так далі.

Найбільш популярні вироби

Найбільший попит сьогодні на ті вироби, які використовуються клієнтом постійно, що призводить до запам’ятовування торгової марки дарувальника. До числа найбільш популярних сувенірів можна віднести:

– друковану продукцію (наприклад, календарі, щоденники);
– пишучі приналежності (автоматичні олівці, пера, кулькові ручки);
– посуд (термоси, кружки, склянки, пляшки);
– сумки, гаманці, рюкзаки;
– флеш-накопичувачі, футляри для компакт-дисків, мишки і USB-розгалужувачі з ексклюзивним принтом;
– годинник;
– парасольки;
– антистресові іграшки.

Огляд термокружок
Термокружка - оригинальный корпоративный сувенир

Це один з найпопулярніших корпоративних подарунків. Вони дуже прості й ефективні у використанні, а сучасні технології виготовлення дозволили істотно розширити різноманіття готової продукції. Наприклад, у продажу є варіанти з прозорим пластиковим корпусом (оптимально підходять для офісних співробітників). Моделі з нержавіючої сталі з гумовими вставками можна презентувати тим, хто більшу частину дня проводить за кермом. Для туристів передбачені варіації з ручкою-карабіном. Деякі подарункові моделі оснащуються ефектною поліграфічною вставкою. Також існують і інші варіації:

– зі спеціальною кришкою «Хіт»;
– з посиленою теплоізоляцією;
– без ручок (похідні моделі).

Термокружка з логотипом буде відмінним подарунком діловому партнерові. Є можливість придбати вже готові моделі і нанести на них символіку, так і виготовити вироби на замовлення. У цьому випадку можна викликати більш сильні асоціації з компанією-дарувальником шляхом використання певного фону для логотипу або впізнаваних декоративних елементів.