Тест-смужки для визначення кетонових тіл

6-17-2019

Кетози в сільському господарстві – часта проблема. Буває так, що після отелення корова стає хворою без видимої причини. І з’ясувати, чому тварина хворіє, вкрай важко. Дуже часто в цьому можуть допомогти зручні ВНВ тест – смужки для визначення кетонових тіл в молоці. Купити в Україні їх можна в багатьох торговельних точках. Але найкращий спосіб це зробити – вибрати і замовити в інтернет-магазині Укрвет.

Як вибрати і де купити тест – смужки для визначення кетонових тіл?

Кетоацидоз після отелення з’являється через негативний коров’ячий енергетичний баланс. Справа в масивному і швидкому виробленні молока, яка є дуже витратною для організму тварини. У той же час харчування для заповнення речовин і енергії корови недостатньо. При такому негативному балансі починають розщеплюватися власні запаси організму тварини, тобто жири. Під час даного процесу і створюються кетонові тіла, як кінцевий продукт швидкого розщеплення ліпідів. Вони знаходяться в крові і переходять в сечу і молоко тварини. Виявити їх можна, використовуючи тест – смужки для визначення кетонових тіл в молоці. Купити в Києві і інших містах країни їх найкраще через інтернет-магазин Укрвет на https://ukrvet.ua/katalog/97/skotovodstvo/analiz-moloka-na-ketony-mochevinu-i-laktatdegidrogenazu/. Тут ви знайдете гарантовано якісні індикатори від перевірених європейських виробників.

Що таке – тест-смужки для визначення кетонових тіл?

ВНВ – це скорочено від «бета-гидроксибутират». Саме так називаються кетонові тіла. При кетозі індикаторні ВНВ смужки показують наявність і навіть кількість цих тіл в молоці. Це означає, що за допомогою цих тестерів можна не тільки діагностувати, але й спостерігати динаміку перебігу коров’ячого кетоза.

Як застосовуються тест-смужки для визначення кетонів?

Ефективні BHB Milk смужки для визначення кетоза замовити з доставкою можна в Укрвет. Їх можна використовувати як без аналізатора молока, так і з ним. Різниця лише в тому, що прилад допомагає визначити точну кількість кетонів. А ось без апарату, смужки показують лише колірний відтінок, за яким можна приблизно дізнатися число хвороботворних тел. Але для звичайного ветеринара або фермера буде досить тільки індикаторних смуг. Аналізаторы молока на Ukrvet.ua можна знайти для більш точних свідчень.

Для зручності на упаковці є інструкція. Застосовувати індикаторні смуги легко: занурюємо в молоко на дві секунди, струшуємо залишки, намагаючись не чіплятись тестовою зоною за ємність, і чекаємо одну хвилину. Проявився кольоровий квадратик можна порівняти з відтінками на шкалі, яка видніється на баночці зі смужками. Якщо нічого не змінилося за хвилину і колір залишився білим, або він став ледве рожевим, то тест негативний, а значить кетонів немає. Якщо квадратик убрався в яскраво-рожевий, то тест позитивний і кетоз точно є.

На якісні тест – смужки для визначення кетонових тіл, ціна сьогодні цілком прийнятна, щоб придбати упаковку на 25 штук або на 50 для господарства. В Україні така ціна не вважається високою, тим більше, що знадобляться вони всім, хто має справу з великою рогатою худобою.