ТОП-10 найдорожчою охорони в світі (10 фото)

0
304

Сьогодні високопоставлені чиновники і будь-якого суспільства еліта не уявляє життя без персональної охорони. З лякаючою регулярністю з’являються повідомлення про викрадення людей, результатом яких стають вимоги викупу. Явище непоодинокі і їх число зростає. Даний факт хвилює «сильних світу цього», фінансових магнатів і добре забезпечених людей. У минулому послугами охоронців користувалися тільки політики і дипломати. Сьогодні кожна людина, що потребує захисту та охорони власного життя, звертається за допомогою до професіоналів. Пропозицій на профільному ринку багато, якість послуг не потребує реклами, так і вартість не дозволяє розслаблятися. Персональний охоронець – професія зі сфери охоронного сервісу, що передбачає можливість вибору послуг за критеріями ціни, переліку професійних дій і т. п.


Хотілося б також додати , що представлені нижче способи охорони досить дорогі для пересічного громадянина, тому , особливо це стосується мешканців Алмати і Астани, одним з кращих способів зберегти в цілості ваше житло, ваше особисте здоров’я – це звернутися до фахівців своєї справи – охоронна компанія Кургау Кузет – до того ж найкраща охорона офісних приміщень.

10. Водій з правом носіння зброї (від 30 тис. крб. на добу)
ТОП-10 самой дорогой охраны в мире (10 фото)

Персональним охоронцем може бути шофер. Озброєний водій, що володіє ліцензією, що дозволяє носіння зброї, супроводжує клієнта до місця призначення. В перелік професійних і обов’язкових навичок таких охоронців входять уміння надавати екстрену і реанімаційну допомогу, а також йти від переслідування.

9. Воєнізована охорона (від 46 тис. крб. на добу)
ТОП-10 самой дорогой охраны в мире (10 фото)

При бажанні убезпечити житло і прилеглі території, кращим рішенням стане укладення контракту на охоронні послуги в структурі, де співробітники мають право носіння зброї, а графік їх роботи складається з урахуванням вимог та в цілодобовому режимі.

8. Персональна охорона (від 61 до 93 тис. крб. на добу)
ТОП-10 самой дорогой охраны в мире (10 фото)

Послуги професійних охоронців направлені на реалізацію головного завдання – забезпечення безпеки клієнта. Фахівці володіють навичками оцінки ступеня загроз, виявлення потенційної небезпеки, розробки безпечних маршрутів руху. Екс-агенти секретних спецслужб визнаються найкращими кандидатами на роль охоронців. Володіючи професійними психологічними навичками, вони здатні виявляти і запобігати погрози насильства до їх виникнення.

7. Безпека, організована інтернаціональними охоронцями (від 93 тис. крб. на добу)
ТОП-10 самой дорогой охраны в мире (10 фото)

Така охорона передбачає мінімізацію незручностей клієнту шляхом організації охоронних заходів по шляху його проходження. Охоронці заздалегідь розробляють оптимальний з безпеки маршрут пересування і слідують їм попереду клієнта, літаючи бізнес-класом і вибираючи готелі у безпосередній близькості від місць його проживання. Причому вони, виконуючи охоронні дії, залишаються непоміченими для інших.

6. Оперативники BLACKWATER (від 74 тис. руб. + додаткові витрати)
ТОП-10 самой дорогой охраны в мире (10 фото)

Оперативні співробітники компанії Blackwater – представники різних служб та підрозділів сфери безпеки, військовослужбовці підрозділів морської піхоти, урядові агенти. Вони визнаються кращими з тих, хто пройшов службу в епіцентрах збройних конфліктів, наприклад, в Средневосточных регіонах.

5. Службові собаки на сторожі безпеки (від 2 млн. 500 тис. руб.)
ТОП-10 самой дорогой охраны в мире (10 фото)

Південно-каролінські розплідники Harrison K-9 – постачальники службових собак, які використовуються у сфері організації клієнтської безпеки високопоставлених осіб і знаменитостей. Розплідники спеціалізуються на німецьких овчарках, а роль фахівців з дресирування довірена жінкам, що вважається гарантією безпеки для сімей, в яких ростуть діти.

4. Скло, здатне протистояти кулям (від 6 млн. руб.+48 руб./см2)
ТОП-10 самой дорогой охраны в мире (10 фото)

Від площі котеджі і вілли залежить кількість вікон. При вартості особняка понад 615 млн. руб. і його площі в межах 2.3 тис. м2, в ньому буде обладнано величезна кількість вікон і скляних дверей. Вартість устаткування подібного будівлі куленепробивним склом високої міцності обійдеться власнику в суму не менше 6 млн. руб.

3. Захист з прозорого алюмінію (від 6 млн. руб.+144 крб./м2)
ТОП-10 самой дорогой охраны в мире (10 фото)

На сучасному етапі альтернативою традиційному куленепробивному склу називають прозорий алюміній, в наукових колах носить назву оксі нітрид алюмінію. Прозора структура полікристалічної кераміки характеризується мінімальною масою і високою міцністю, що дозволяє забезпечувати безпеку особи, що охороняється, навіть при пострілі зі зброї п’ятдесятого калібру. AION – матеріал для багатіїв. Це доводить його вартість, яка перевищує ціну куленепробивного скла в 5 разів.

2.Інноваційні технології систем безпеки яхт (від 12 млн. руб.)
ТОП-10 самой дорогой охраны в мире (10 фото)

Безпека розкішних яхт сьогодні забезпечується точним устаткуванням. Загроза, що виходить від людського або природного фактора, виявляється системами, здатними не тільки попередити/прореагувати, але і усунути джерело небезпеки. У сфері розробки та впровадження інноваційних морських технологій провідною називається компанія SAFE.

1. Система CORE від компанії SAFE для вілл і особняків (від 15 млн. руб.)
ТОП-10 самой дорогой охраны в мире (10 фото)

Щоб проникнути в особняк, зловмиснику зазвичай багато часу не потрібно. У прагненні убезпечити себе та своїх рідних заможні клієнти компанії SAFE набувають спеціалізовану захисну систему, що передбачає наявність захисної оболонки і декількох зон безпеки для житлових приміщень. Завдяки системі CORE знижується ризик і число випадків екстреної евакуації.