топ клубів України

9-18-2018

топ клубов Украины
Маховик ремейків добрався і до серіалів 80-х. Це не дивно, так як автори намагаються зіграти відразу на двох тренди – перезапуску культових франшиз і все тих же 80-х років. На екранах – тільки зіркові особи. Це і «кингсман» Терон Еджертон, і «малюк на драйві» Энсел Эльгорт, і племінниця «красуні» Джулії Робертс Емма. Так само на екранах засвітиться скандальний Кевін Спейсі.
Також хочемо вам порекомендувати https://tomato.ua/
Зоряні старенької готові «розважатись»! У головних ролях збори титулованих актрис, які не обділені вищими нагородами. Втім, мало віриться в успіх цієї картини – в центрі сюжету стоїть книга «50 відтінків сірого», яка не є висотою літературної майстерності. Та й фільми по цій книзі вийшли вкрай невтішними.
Синопсис: Сюжет фільму «Клуб «50 відтінків сірого»» оповідає про чотирьох літніх жінок, які весь вільний час проводять в книжковому клубі за обговоренням літератури. Дізнавшись про популярності еротичного роману «П’ятдесят відтінків сірого», жінки вирішують прочитати його, що тягне за собою мимовільне розширення їх життєвих горизонтів.
Синопсис: У центрі сюжету фільму «Таллі» виявляється Марло (Шарліз Терон) – багатодітна мати середнього віку. Вирішивши допомогти своїй дружині з доглядом за дітьми, її чоловік Дрю (Рон Лівінгстон) наймає няню по імені Таллі (Маккензі Девіс) в надії, що та чи зможе хоч якось розвантажити її. На подив Дрю, між Марло і Таллі зав’язуються якісь дивні стосунки.
Інформація, розміщена на сайті, захищена авторськими правами. Зокрема, будь-яке копіювання, адаптація, переведення, зберігання і використання в засобах масової інформації, в тому числі, зберігання і обробка за допомогою електронних засобів підпадають під захист Закону України «Про авторське право і суміжні права». ГолосUA і сайт є власністю ТОВ “Голос.ЮА”. Будь-яке використання матеріалів без письмового дозволу ТОВ «Голос.ЮА» – заборонено. Допускається часткова передрук, копіювання або відтворення інформації з обовязковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосилання.