Цікаве про паркеті (4 фото)

0
390

Натуральний паркет протягом багатьох століть користується особливим попитом під час оздоблювальних робіт в будинку або квартирі, і популярність заслужена, адже не існує матеріалу, що поєднує в собі естетику, неповторність, природну надміцність, надійність і довготривалість експлуатації. Саме тому найбільш престижні фірми по обробці квартир і будинків пропонують паркетну дошку в якості підлогового покриття і саме найбільш надійні постачальники також пропонують паркет, наприклад магазин дверей, підлогових покриттів і фурнітури “Дім дверей” (http://dvernoydom.com.ua/ru/parket/) пропонує величезні асортимент паркетної дошки.

Коли планується укладання паркету, наприклад, у ванній кімнаті, то можна зупинити свій вибір на пістрьовому дереві, з якого його виготовляють. Оскільки це одна із стабільних порід дерева. В ньому знаходиться велика кількість масляних речовин, що запобігають гниття і появі вогкості і цвілі. При використанні інших сортів дерева, на паркеті у ванній при попаданні вологи з’являються темні утворення, і в швидкості паркет почне гнити.
Интересное о паркете (4 фото)

Найдорожчим дерев’яним покриттям для підлоги є паркет, виготовлений з карельської берези або з айпе (залізне дерево). Таке дерево відрізняється особливою унікальністю, з – за свого індивідуального текстурного малюнка, а айпе (ще одне популярне назва Бразильський горіх) – особливою міцністю, довговічністю і наявністю маслянистої речовини.Така паркетна дошка виготовляється з дерева виростає на території Російської Федерації (Карелія) і на території сусідньої Фінляндії. Таке дерево має унікальні якості. Наявність потовщення на стовбурі дерева надає неповторну текстуру. Ще в 19 столітті паркетної дошкою з карельської берези обробляли будинки відомих людей Москви і Петербурга. Звідси випливає, що паркет з карельської берези можна називати російським винаходом.
Що стосується залізного дерева, то для виготовлення паркетної дошки, її почали використовувати нещодавно.
Интересное о паркете (4 фото)

Дуже цікавий факт, що існують мозаїки середньовічної Персії, де умільці виготовляють смуги з цієї породи дерева і укладають їх в якості підлогового покриття. Дана порода виростає в Ірані і в певних районах Азербайджану. Завдяки рожевому відтінку деревини, дану паркетну дошку називають “гламурним паркетом”. Його краще класти в своїх апартаментах вітчизняні знаменитості шоу – бізнесу. Квадрат даного підлогового покриття обходиться приблизно 1500 доларів.
http://dvernoydom.com.ua/ru/parket/

Цікавий факт про укладання: укладання паркету в дуже сухому приміщенні або, навпаки, в сирому, позначається на якості роботи. У сухому приміщенні зверху можливі появи тріщин, а при високій вологості утворюється здуття верхнього шару.