Цікаве про перевезення вантажів

0
441

Всю історію свого існування людина переміщує предмети, які його оточують. Весь шлях розвитку процесу вантажоперевезень до того рівня, до якого ми звикли, можна умовно розділити на три етапи. Першим переломним моментом у розвитку транспортування вантажів стало винайдення колеса в 5 тисячолітті до нашої ери. Саме цей факт дав поштовх до стрімкого розвитку людства, науки та торгівлі в цілому.

Використання колеса значно зменшило витрати часу і енергії при переміщенні вантажів. Другим етапом стало приручення деяких тварин і залучення їх до процесу транспортування вантажів. Що, в свою чергу, дозволило людині переміщати вантажі з ще більшою ефективністю на великі відстані.

Третім і, безумовно, найбільш важливим і значущим етапом стало винайдення людиною механічних транспортних засобів. Що стало початком нової епохи розвитку людства.
Зараз існують такі види перевезення:
1. Морський контейнер. Цей вид транспортування є самим дешевим, але і самим повільним серед усіх видів перевезення вантажів. Використовується для доставки вантажів між континентами.
2. Залізничний транспорт. Це вид дуже економічний і дозволяє перевозити вантажі великої ваги та об’єму. Використовується як всередині країни, так і для перевезення вантажу з однієї країни в іншу.
3. Авіатранспорт. Це найдорожчий і швидкий вид вантажоперевезення. Використовується для перевезення великогабаритних вантажів.
4. Автотранспорт. Самий популярний у наш час вид транспорту. До основних його переваг можна віднести високу економічність, гнучкість при побудові маршрутів, оперативність і надійність.

Сьогодні ПЕК «Твоє Авто» є постачальником логістичних послуг, який управляє від імені клієнта вантажними потоками і запасами, регулює розподіл і постачання ланцюгів. Компанія управляє своїми сучасними терміналами і має місцеві осередки у кожному з пунктів призначення. Швидка доставка вантажу Санкт Петербург, Єкатеринбург за посиланням – тут вся необхідна інформація.

Простий і надійний сервіс

Пікап і процедури доставки повторюються кілька разів на день, і надають клієнтам неперевершену гнучкість і загальну простоту доставки. Місцеві співробітники завжди готові вам допомогти. Для наших клієнтів ми гарантуємо якість і рівень обслуговування перевезень, який включає в себе послуги з доставки колекційних вантажів і кур’єрську службу.

До ваших послуг міжміський доставка, гнучкий і доброзичливий сервіс автомобільного транспорту, унікальна можливість розвитку цінності вашої компанії. Сучасні термінали з усіма необхідними місцевими ресурсами, інфраструктури і знання забезпечують міжнародні поставки вчасно і точно у відповідності з планом і графіком. У глобальній мережі компанії кращі логістичні партнери, готові нести вантаж по дорозі. Щоденна робота ПЕК «Твоє Авто» в світі перевезень це:
-швидкі терміни доставки;
-можливість використовувати ранні терміни поставок;
-доставку товарів та посилок;
-короткострокове та довгострокове зберігання вантажів;
-упорядкованість, точної і простота роботи персоналу.

Гнучкий підхід дозволяє поставляти і окремі пакети, і управляти регулярно експортними та імпортними операціями. Які послуги потрібні вам? Ми адаптуємо рішення, спеціально для вас. Склади дають клієнтам можливість цінні вантажі безпечно зберігати в приміщеннях. Складські послуги короткочасного і довгострокового зберігання вантажів. Наш персонал перевірить сортування товару, при необхідності, упакує їх неодноразово, забезпечить маркетингову інструкцію. Сучасні термінали безпечні і захищені.

Опис компанії
ПЕК «Твоє Авто» надає повні та часткові вантажні автомобілі для різних типів послуг. Драйвера, перевірені часом, безпечно доставлять ваш товар в потрібне місце. Фахівці компанії прагнуть створити додану вартість для клієнта. Таким чином, ми приймаємо всі побоювання, які можуть виникнути у ваших вантажних партнерів. Наш досвід дозволяє зменшити пошкодження продукту або звести важливі дати ймовірність до мінімуму. І це заощаджує і час, і гроші. Це на додану вартість для клієнтів, тому що наші послуги з багатьох компаній, які обрали нас як довгострокового логістичного партнера.