Цікаві факти про автомобілях (11 фото)

0
453

Хотілося б поділитися з вами цікавими фактами про автомобілі. Якщо навіть ви завзятий автомобіліст, багато фактів для вас будуть новими. Ми розповімо про самому першому авто Генрі Форда, про найдовшою пробці за всі часи, про те, хто складає мелодію вихлопу найдорожчих авто в світі.

Автомобіль ГАЗ М-20 є першим масовим транспортним засобом радянського часу. Мало хто знає, що її ім’я могло бути «Батьківщина». Після того, як Сталін запитав: «Скільки у вас коштує Батьківщина?», придумали іншу назву — «Перемога».

Перший автомобіль, який подолав швидкість в 100 км/год, виявився електромобіль. Транспортний засіб з’явився в 1899 році. Творцем став автогонщик Камілл Женатци з Бельгії.
Интересные факты об автомобилях (11 фото)

Перша машина з ременями безпеки вийшла в 1959 році. Її виробництвом займалася компанія Volvo.
Интересные факты об автомобилях (11 фото)

Номерні знаки почали кріпити ще на кінні екіпажі. Одна з перших автомобільних табличок з’явилася в Мюнхені (Німеччина) в 1899 році. У Росії про номерному знаку дізналися в 1904-му (Рига). Відомо, що літерні символи на знаках почали використовувати з 1901 року. У цьому році один житель Берліна отримав дозвіл на номерному знаку перед цифрами використовувати ініціали своєї дружини.
Интересные факты об автомобилях (11 фото)

Після завершення польоту в космос Юрія Гагаріна подарували чорну «Волгу». На номері вказувалося 12-04 ЮАГ (дата відправлення в космос та ініціали). Літерний набір на законних підставах взяли з індексу Московської області, за яким розташовувався зоряний місто ЮА.
Интересные факты об автомобилях (11 фото)

В наші дні найбільшим заводом з виробництва автомобілів у світі є бренд Toyota. На другій позиції розташувалася General Motors. Далі слід Volkswagen.
Интересные факты об автомобилях (11 фото)

Найбільшим автомобілем на даний момент часу є самоскид, випущений автомобільним заводом «БелАЗ». Модель, вага якої дорівнює 810 тоннам, отримала назву БелАЗ-75710. Максимальна швидкість 8-колісного самоскида дорівнює 64 км/ч.
Интересные факты об автомобилях (11 фото)

Найдорожчим антикварним автомобілем у світі вважається Bugatti Type 57SC Atlantic. Вартість дорівнює 40 мільйонів доларів. У світі таких машин лише три.
Интересные факты об автомобилях (11 фото)

Але, якщо ж ви хочете придбати автомобіль за більш доступними цінами в автосалоні, наша порада завітайте в автосалон на МКАДе. На сьогоднішній день асортимент нових автомобілів налічує більше 40 різних моделей від 15 найбільших автовиробників, таких як Chevrolet, Hyundai, Renault, Volkswagen, TOYOTA, Ford, Mazda, Lada та ін. Ознайомитися з умовами та акціями можна на сайті автосалону.

Автомобільну пробку на 200 км вважають найдовшою в світі. Ця подія зафіксована в 1980 році між містами Леон і Париж (французька автострада). Ще одна, менш масштабна, але довга пробка була в межах Гамбурга в 1993 році. Її довжина виявилася рівною 180 км.

Автомобілі марки «Жигулі» на території Франції можна купити під ім’ям Lada, так це слово співзвучне з «жиголо».Машина «Лада Калина» для жителів Фінляндії надається під назвою Lada 119. Якщо по-фінськи перевести «kalina», вийде «гуркіт або стук».
Интересные факты об автомобилях (11 фото)

Регулюванням звуку вихлопу моделі Audi RS4 було доручено займатися співробітникам професійної звукозаписної компанії. Вироблений газ спортивних автомобілів диригується стрілкою тахометра. Має наступний вигляд: внизу глибокий бас, потужний тенор в середині, а у верхній частині ексцентричне сопрано. Модель від Audi можна вважати не єдиним претендентом на кращі звукові ефекти! Британські спорткари AC Cobra відзначилися зареєстрованими патентами на звук вихлопу.
Интересные факты об автомобилях (11 фото)

Перша машина Генрі Форда, «квадроцикл», багато часу перебувала у гаражі. Причина полягала не в тому, що цей транспортний засіб не могло їздити або заводитися. Габарити автомобіля були більше дверного отвору сараю, де той збирався. Виїхати на дороги в кінцевому рахунку вдалося, щоправда попередньо Форду довелося зруйнувати стіну.
Интересные факты об автомобилях (11 фото)

У Каліфорнійському університеті (США) провели цікаве дослідження. Найбезпечнішими квітами автомобілів опинилися блакитний, синій і жовтий. Синій і блакитний добре видно вдень, а жовтий — в темний час доби. Ну а самим поганим і небезпечним кольором був визнаний сірий.