Цікаві факти про бензині

0
426

Сьогодні можна з упевненістю сказати, що транспортні засоби спрощують наші будні. Можливість в короткий термін часу надаватися на значній відстані, та ще й з комфортом стимулювала появу різноманітних автомобілів, які об’єднує саме необхідне для їх роботи – паливо. Бензин, дизельне паливо, приховують факти, про які автолюбителі можуть не здогадуватися, при цьому користуючись ними кожен день.

1. Дизельний двигун був названий на честь свого винахідника, хоча багато хто вважав появу цієї назви завдяки виду палива, на якому працює. В історії є й той факт, що його розробляли з метою використання арахісової олії в якості джерела ККД.

2. Серед всіх країн у світі найбільший відсоток споживання бензину припадає на США (44 %).

3. Спочатку, бензин вважався продуктом нафтопереробки, який використовували тільки як антисептик у медицині, решта ж просто утилізували.

4. Для транспортування палива використовують танкери. Найбільший «KnockNevis» створено норвежцями. Його вантажопідйомність становить майже 600 тисяч тонн.

5. Для транспортування по суші використовуються бензовози стандартної місткості, але бувають і винятки.

6. Венесуелу можна вважати продавцем самого доступного за ціною бензину. У цій країні пропонують паливо близько 5 центів за літр.

7. Як не дивно, але першою заправкою стала аптека в німецькому містечку Висхол.

8. Більш звичні і вже поширені станції для заправки автомобілів з’явилися тільки на початку двадцятого століття в США. В російській історії це подія значиться під 1911 роком. Вже через пару років їх кількість збільшилася до 1,5 тисячі.

9. Сьогодні існує не тільки економічний бензин, але і безпечний з точки ренію екологічності Gold-95. Компанія Solon (Ізраїль) змогла скоротити кількість шкідливих речовин, що надходять у навколишнє середовище. Автовласники оцінили його якісні характеристики, які дозволяють не тільки вберегти гаманець від витрат, але і дбайливо відноситься до мотору, не кажучи вже про екологічність. Але не тільки хороше паливо може вберегти авто ,але і якісна паливна система, яку треба підтримувати в цілості й схоронності, компанія “Ремонт форсунок” ( http://remontforsunok.ru/) пропонує якісний ремонт паливної апаратури по всій Росії.

10. Перший двигун, який працював за принципом внутрішнього згоряння, створив Карл Бенц в 1885 році. Він оформив патент на свою повозку з трьома колесами.

11. Були часи, коли бензин був настільки непридатний і безцінний, що вода коштувала дорожче. Такий факт був зафіксований в Лівії, в період правління Муаммара Каддафі.

Світ навколо нас цікавий. Кожен день трапляються події, які можуть пройти непомітно для нас, але залишити свій слід в історії, як цей самий бензин.