Цікаві факти про Бетмена (7 фото)

0
221

На думку більшості, справжнім обличчям компанії DC є Супермен. Він володіє неймовірною силою, здатний без праці зігнути величезний шматок сталі. Однак керівництво DC більше віддавала перевагу Бетмену, незважаючи на відсутність у нього будь-яких неабияких здібностей. Темний лицар – звичайна людина, яка вступає в сутичку зі злом. Розглянемо одинадцять маловідомих фактів про нього.

1) Зовнішність Бетмена – компіляція з ряду кінофільмів і шоу:
• Плащ з’явився з образу, що виник в радіо-шоу «Тінь»,
• Маска запозичена у безстрашного «Зорро»,
• Костюм Бетмена зобов’язаний своїй появі кінострічці «Летюча миша»,
• Зовнішній вигляд літаючого пристрою був узятий з креслень Леонардо Да Вінчі.
Интересные факты о Бэтмене (7 фото)

2) Бетмен не старіє, йому щорічно 34 роки. У нього дві вищі освіти: він успішно закінчив Сорбонні і Кембридж. У більш старшому віці він влаштувався на роботу в ФБР, а також навчався бойовим мистецтвам у Китаї.

3) У реальності існує місто Бетмен. Цей населений пункт розташований в Туреччині. Його мер навіть спробував подати до суду на Warner Brothers за використання назви містечка без будь-якого дозволу.
Интересные факты о Бэтмене (7 фото)

4) В період другої світової цей персонаж бився з японськими шпигунами. Під час холодної війни він боровся проти радянських розвідників.

5) Серіал про Бетмена створив героїв, в основі кожного з яких явно видно різні тварини.
Интересные факты о Бэтмене (7 фото)

6) У створенні історій про Бетмена спостерігалися і кризи. Так, в 1960-ті роки ідеї для коміксу остаточно вичерпалися. Тому автори відправили темного лицаря на Місяць для боротьби з інопланетними істотами. Вівчарка допомагала йому протистояти нещадним до ворогів. Якщо ж ви хочете більше дізнатися про життя і подвиги Бетмена купуйте комікси на http://comics.ua/superheroes/batman/
Интересные факты о Бэтмене (7 фото)

7) З упевненістю можна сказати, що у людини-летючої миші, був інтимний зв’язок з “антигероями”. Прямим доказом цього служить наявність у нього дітей (дочка Хелена від жінки кішки і син Деміан від дочки Ра ‘ з аль Гула).

8) На піку популярності серед усіх персонажів фільмів з Бетменом знаходиться Джокер.
Интересные факты о Бэтмене (7 фото)

9) У стрічці Т. Бетону «вуха» в костюмі головного героя регулярно складалися.

10) Віддані фанати підрахували, що на все майно (зброя, бетмобіль та ін) Бетмана потрібно затратити колосальну суму в 300 мільйонів доларів.

11) Існує реальна англійська село Готем в графстві Ноттінгемшир. В англійському фольклорі вона фігурує в народних оповіданнях про дурнів. Найвідоміший розповідь оповідає про те, як жителі села прикинулись божевільними, щоб не пропустити через свою територію англійського короля Джона. В іншій історії вони побудували огорожу навколо зозулі, щоб не дати їй відлетіти. Ці розповіді були надруковані в 1540 році англійським письменником і фізиком Ендрю Бордом.
Интересные факты о Бэтмене (7 фото)