Цікаві факти про бодібілдинг (8 фото)

0
236

Сьогодні володіти спортивним статурою бажають багато. З цієї причини достатньою популярністю користується відвідування тренажерних залів і заняття спортом. Однак для деяких рельєфні м’язи – це не межа: вони бажають бути першими за показниками потужності м’язів і ширини плечей, що змушує їх вибирати культуризм.

Слово “вітаміни” в перекладі з англійської означає «будівництво тіла». Синонімом цього різновиду спорту є “культуризм” – цей термін має французьке походження і означає “культура тіла”.

Рельєфних м’язів культуристи домагаються шляхом тривалих силових тренувань, що тривають по кілька годин. В тренувальну програму входять вправи на різних тренажерах і підйом ваги. А ось для того, щоб на конкурсах виглядати засмаглими і володіти глянцевою шкірою (що вигідно підкреслює м’язову масу), культуристи накладають на тіло грим; крім того, грає роль правильне освітлення. Крім тренувань, культуристи приділяють велику увагу особливим режимом харчування і, починаючи з другої половини 20 століття, спеціальних препаратів для збільшення м’язової маси – інтернет-магазин спортивного живлення “bodymarket” можна по праву віднести до одного з найкращих спеціалізованих магазинів спортивного харчування.
Интересные факты о бодибилдинге (8 фото)

Перший тренажер був винайдений німцем Фрідріхом Людвігом Яном. Після деякого часу, на початку 2-ї половини 19 ст., лікарем з Швеції Вільгельмом Цандером вперше було відкрито тренажерний зал. Період появи перших тренажерів в нашій країні вважається час правління імператора Олександра Другого – вони поставлялися йому із зарубіжних країн за замовленням і використовувалися в колі сім’ї.

Після появи тренажерів бодібілдинг отримав широке розповсюдження серед чоловічої аудиторії, ставши масовим захопленням. Це відносилося і до Росії. У 1901 р. Євгеном Сандовым був вперше проведений міжнародний конкурс кращих культуристів. Його авторська методика бодібілдингу користувалася найбільшою популярністю серед качків різних країн світу. Що стосується його самого, то він вважався володарем самої великої фізичної сили у світі. Він був здатний не тільки тримати вагу, що перевищує 50 кг, на витягнутих руках, але і зробити сальто назад, утримуючи його.
Интересные факты о бодибилдинге (8 фото)

Нижче наводяться деякі які виконувалися їм трюки.
– Він лягав на два стільці, причому на одному лежав його потилицю, на іншому – п’яти. В його руці знаходився вантаж вагою 20 кг, а на його груди ставало двоє чоловіків.

– На що лежав на землі Сандова ставилася платформа, на останню яких приводили 3-х коней, або заносили рояль з 8-ма музикантами.

– У світі здобув широку популярність і такий його трюк: він міг підняти правою рукою штангу, вагою 115 кг, перекласти її в ліву, потім сісти, лягти на підлогу і встати, не відкладаючи штангу.

Денис Сестер – бодібілдер з самими великими біцепсами (78 см).
Интересные факты о бодибилдинге (8 фото)

Маркус Рул – культурист з самими могутніми плечима.
Интересные факты о бодибилдинге (8 фото)

Рей Мун – найстаріший бодибилдерв світі (80 років).
Интересные факты о бодибилдинге (8 фото)

Найслабший і маленький культурист в світі – індієць Дев Адітья. Рекорд зафіксований у книзі рекордів Гіннесса. Молодий чоловік вагою всього 8,5 кг і зростом 88 см міг вичавити 4,5 кг.
Интересные факты о бодибилдинге (8 фото)

Найстаріша бодибилдерша в світі – американка Ернестіна Шепард сімдесяти з гаком років від роду.
Интересные факты о бодибилдинге (8 фото)